lamode > URODA > MAKIJAŻ > CHLOE LOVE STORY - WIDEO PROMUJĄCE NOWY ZAPACH COTY
Lamode.info

CHLOE LOVE STORY - WIDEO PROMUJĄCE NOWY ZAPACH COTY

CHLOE LOVE STORY - WIDEO PROMUJĄCE NOWY ZAPACH COTY

Dodane przez Kinga Nowicka
03 Wrzesień '14

Jak najlepiej przedstawić zapach, który kryje się pod nazwą Love Story? Na myśl od razu nasuwa się następujący scenariusz: piękna ona, przystojny on, głębokie spojrzenia, rozmowy przerywane śmiechem, szalona jazda na rowerze i spacery przy blasku księżyca uroczymi ulicami Paryża. Taką wizję przedstawiła w swoim krótkim filmiku marka Chloé, a efekt - mimo, że zaledwie kilkuminutowy, naprawdę robi wrażenie.

 

Autorką wideo jest francuska aktorka i jak się okazuje - również początkująca reżyserka, Mélanie Laurent. Przed jej obiektywem stanęła z kolei francuska młoda aktorka Clémence Poésy oraz model Nicolas Ripoll. Uroczej scenerii i jej bohaterom towarzyszy repertuar Vanessy Paradis, oraz buteleczka perfum, które są tutaj oczywiście głównym motywem.

 

Jeśli chodzi natomiast o sam zapach, to jego kreatorka – Anne Flipo, zmieściła w buteleczce trzy główne nuty: głowy (tunezyjski olejek neroli oil, olejek petit grain), serca (absolut z kwiatu pomarańczy, jaśmin stephanotis) oraz bazę, na którą składają się miechunka (physalis) oraz drzewo cedrowe. Love Story Chloé ma przede wszystkim kojarzyć się z wonią miłości, deklaracją wolności, a do tego czarować naturalną elegancją i subtelnością. Czy faktycznie tak jest? Naszym zdaniem, warto sprawdzić!

 

Poniżej znajdziecie wideo promujące najnowszy zapach Coty, filmik z backastage’u oraz zdjęcia. 

 

 

 

Źródło: youtube.com


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja