lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > CHARLOTTE ROUGE POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

CHARLOTTE ROUGE POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013

CHARLOTTE ROUGE POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Redakcja
22 Marzec '13

Wczoraj - 21 marca miał miejsce pokaz kolekcji Charlotte Rouge wiosna lato 2013. W Pure Sky Club projektantka Natalia Kontraktewicz, pokazała swoje propozycje outfitów na nadchodzący sezon.

 

 

„Black&White – Charm&Fight” to miks kontrastów, zarówno pod względem koloru jak i w charakterze projektów. Znajdziemy wśród nich dzianinowe sukienki mini i maxi, skórzane spodnie z wysokim stanem, ołówkowe spódnice, punkowe kamizelki, ramoneski i cropp topy. Elegancja miesza się tu ze streetwearowym stylem. Naszą szczególną uwagę zwróciła sukienka z asymetrycznymi rękawami i wycięciem w talii.

 

 

Ciekawym zabiegiem, jaki zastosowała projektantka, było zaproszenie do udziału w pokazie buntowniczych postaci, wytatuowanych rockmanek, artystek i blogerek, które były dla niej inspiracją. Dzięki temu pokaz odszedł od dobrze znanej konwencji pokazów.

 

 

W ramach całego wydarzenia miała miejsce również wystawa, „I don't want realism. I want magic!” - to hasło znanego bloga porcelanowo.blogspot.com. Blogerka i projektantka, Natalia Kontraktewicz sfotografowała znajome osoby - fotografów, dziennikarzy, stylistów, artystów, a każda z nich dołączyła do swojejgo portretu cytat. Widniejące na koszulkach i zdjęciach cytaty zostały potraktowane niczym motto całego wydarzenia. 

 

Pokaz Charlotte Rouge wiosna lato 2013fot. Radek Świątkowski/ Pokaz Charlotte Rouge wiosna lato 2013

 

 

Zobaczcie fotorealcje z pokazu w naszej galerii!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja