PL / EN
BOUCHERON SANTAL DE KANDY – ZAPACH INSPIROWANY DRZEWEM SANDAŁOWYM

BOUCHERON SANTAL DE KANDY – ZAPACH INSPIROWANY DRZEWEM SANDAŁOWYM

Odkryjcie tajemnicę sakralnej aury Drzewa Sandałowego od Boucheron!

BOUCHERON – DOM KLEJNOTÓW

Diamenty o niesamowitej czystości, magnetyczne szmaragdy, wyraziste rubiny. Słynne klejnoty Boucheron pochodzą z najróżniejszych zakątków świata. Od najdzikszych lądów po zapomniane miasta – historyczny Maison Boucheron przy Place Vendôme nigdy nie ustaje w poszukiwaniu najrzadszych kamieni, aby potem móc prezentować ich splendor i opowiadać ich historie. O podróżach, o dążeniu do doskonałości, i, oczywiście, o kamieniach, z ich własną, szczególną aurą, która zainspirowała Boucheron Parfums do stworzenia Collection. Siedem olfaktorycznych podróży opowiada historie o wyjątkowych materiach oszlifowanych jak klejnoty, aby opisać charakter każdej z destynacji. Od Madrasu przez Kartaginę i Isfahan, aż po Aleksandrię... Tym razem to olfaktoryczna podróż do Kandy, perły Sri Lanki, krainy sandałowca, jednego z najbardziej poszukiwanych drzew na świecie.

ZOBACZ TEŻ: JAK APLIKOWAĆ PERFUMY

BOUCHERON SANTAL de KANDY – W HOŁDZIE DRZEWU SANDAŁOWEMU

Surrealistyczne światło, bujna roślinność, połyskujące kolory, obfitość przypraw. Zamknijcie oczy, jesteście w Kandy, olśniewającym mieście dawnej wyspy Cejlon. To nadzwyczaj płodna ziemia, gdzie znajdziemy najpiękniejsze agaty, zachwycające kamienie w różnych kolorach i nieodparcie urokliwym blasku. Usiane hipnotycznymi żyłkami, zainspirowały perfumiarzy Maison Boucheron, by stworzyć nowy opus w Collection, dedykowany Drzewu Sandałowemu, którego słoje życia przypominają zachodzące na siebie kolorystyczne pierścienie agatów. Strzeliste drzewo o sakralnej aurze, karmione tysiącami dawnych legend, szczodrze uwalnia swe głębokie i dystyngowane aromaty w tym wyjątkowym zapachu. Ozdobiona równie wyrafinowanymi składnikami, ta nowa kreacja opowiada historię kolejnej i fascynującej podróży.

Kandy (fot. materiały prasowe)

BOUCHERON SANTAL de KANDY – NUTY ZAPACHOWE

Chciałam odzwierciedlić przesyconą, sakralną atmosferę Sri Lanki poprzez Drzewo Sandałowe, rzadkość w mojej perfumiarskiej palecie” – mówi Nathalie Lorson, autorka zapachu Santal de Kandy.

Pierwsze wrażenie przy spotkaniu z Boucheron Santal de Kandy jest wibrujące – to za sprawą siły przypraw. Piekące ciepło Czarnego Pieprzu i korzenny Kardamon stapiają się, rozświetlone blaskiem Bergamotki. Delikatne domieszki pudrowego Fiołka i Jaśminu promienieją w sercu zapachu, po chwili wplecione w płomienny nurt Żywicy Styrax. Drzewo Sandałowe zaznacza swoje nadejście aksamitnie, w towarzystwie Cedru i Paczuli, tworząc razem otulającą i wyrafinowaną głębię. Zapach przyprawno-drzewno-kwiatowy, który uwiedzie zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

BOUCHERON SANTAL de KANDY – OPRAWA

Flakon jest u Boucheron równoznaczny z talizmanem. Krągłe kształty kontrastują z solidnym szkłem, którego ciężar przyjemnie jest trzymać w ręku. Każdy zapach ma swój niepowtarzalny kolor, w Santal de Kandy – brązowo-szary i dymny, który symbolizuje pień drzewa. Luksusowe pudełko, pokryte ciężkim, tłoczonym papierem, elegancko oznaczone wstążką, która pomaga eleganckim gestem otworzyć pudełko. Wyrafinowany flakon ozdobiony jest złotymi i białymi detalami. Szyja butelki pokryta jest efektownym metalowym motywem – to reinterpretacja podwójnego fryzu godronowego - sygnatury Maison Boucheron. Metalowa plakietka pośrodku flakonu nosi nazwę zapachu. Korek – inspirowany marmurem, harmonijnie zamyka flakon.

Boucheron Santal de Kandy - flakon i opakowanie (fot. materiały prasowe)

BOUCHERON SANTAL de KANDY – DOSTĘPNOŚĆ

Zapach Boucheron Santal de Kandy eau de parfum dostępny jest w sprzedaży w Polsce, w cenie 859 zł (125 ml) w perfumeriach Douglas.

Odkryjcie tajemnicę sakralnej aury Drzewa Sandałowego od Boucheron!

video

CALVIN KLEIN WIOSNA LATO 2019

tagi: Boucheron | zapach |

podobne artykuły