PL / EN
BLOGERKI W KAMPANII CALVIN KLEIN OBSESSED

BLOGERKI W KAMPANII CALVIN KLEIN OBSESSED

Zobaczcie, jak kampania zapachu zainspirowała influencerów na Instagramie! 

KAMPANIA #CKObsessed

Blogerzy i influencerzy zostali zaproszeni przez markę Calvin Klein do stworzenia swojej własnej kampanii zapachu Obsessed, nawiązującej do tej, której twarzą jest Kate Moss. Na zdjęciach i filmach na Instagramie możemy oglądać biało-czarne ujęcia pokazujące bliskość, uczucie i, rzecz jasna, obsesję na punkcie ukochanej osoby, ale także na punkcie pasji, emocji czy sytuacji. Na kolejnych zdjęciach odkrywamy, że może to być również uśmiech, fotografia, wspomnienia lub słoneczna pogoda.

ZAPACH CALVIN KLEIN OBSESSED

Calvin Klein Obsessed For Women to zapach orientalno-aromatyczno-zielony. Męską strukturę fougère skontrastowano z kobiecym ciepłem. Oś kompozycji stanowi biała lawenda otulona i zmysłowo złagodzona kremowym piżmem. Napięcie między aromatycznymi nutami głowy i subtelnie kremowymi nutami głębi podkreśla kontrast między męskością i kobiecością. Calvin Klein Obsessed For Men to z kolei zapach orientalno-drzewno-ambrowy. Przykuwająca uwagę nuta czarnej wanilii w sercu splata się w wyszukany sposób z ciemnymi, wielowymiarowymi tonami drewna, podkreślając kontrast między kobiecą melodyjnością i męską siłą. Ambroks przenika całą strukturę i nadaje kompozycji wytworny nowoczesny charakter.


WIĘCEJ: 8 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ O ZAPACHU CALVIN KLEIN OBSESSED

KATE MOSS W KAMPANII CALVIN KLEIN OBSESSED

Legenda modelingu – Kate Moss i legenda fotografii – Mario Sorrenti – to zdecydowanie jeden z najbardziej fascynujących duetów w modzie. W 1993 roku Obsession zyskało status kultowego zapachu, kiedy jego twarzą została 18-letnia Kate, sfotografowana przez swojego ówczesnego chłopaka, Mario.

Dzisiaj, po 25 latach, Obsessed wykorzystuje nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia Sorrenti`ego w roli głównej z Moss z tamtych czasów oraz motywy biograficzne, aby eksplorować i wyrażać idę wspomnień, dawnej miłości i współczesnej fotografii.

Te same obrazy i emocje starali się uzyskać w swoich interpretacjach gwiazdy Instagrama. Sprawdźcie ich kreacje!

And you, who are you obsessed with?

video

STELLA MCCARTNEY WIOSNA LATO 2019

tagi: Calvin Klein | zapach | blogerki | Instagram | INSTAGRAM | CALVIN KLEIN |

podobne artykuły