lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > BALENCIAGA – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2016
Lamode.info

BALENCIAGA – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2016

BALENCIAGA – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2016

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
08 Marzec '16

Mamy to! Oto pierwsza kolekcja Balenciaga pod wodzą Demny Gvasalii na sezon jesień zima 2016. Sprawdźcie jak rozpoczyna się nowy rozdział w historii francuskiego domu mody!

 

Jak przekonać kobietę do noszenia dwuczęściowego kostiumu, który nie przypomina sylwetki niemieckiej kanclerz?” – już na wstępie zadaje śmiałe pytanie nowy dyrektor kreatywny Balenciagi. Przez ostatnie sześć miesięcy debiutujący projektant studiował archiwa marki chcąc pogodzić spuściznę Cristobala Balenciagi z wizją współczesnej kobiecości. Efektem tego jest wyrafinowana elegancja w duchu najwyższej jakości krawiectwa, której dobrym przykładem są wspomniane garniturowe komplety.

 

Głównym założeniem Gvasalii było przekucie owego szyku w łatwą do noszenia na co dzień garderobę i dedykację jej kobietom w różnym wieku, które nie tyle dbają o trendy, co chcą po prostu wyglądać i czuć się dobrze. Obok eleganckich zestawów pojawiły się więc oversizowe puchówki i płaszcze, rockowe kurtki, a także luźne kwiatowe sukienki. Lubimy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja