lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > ASHISH - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2015
Lamode.info

ASHISH - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2015

ASHISH - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2015

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
06 Listopad '14

Cekiny mieniące się szeroką gamą pastelowych odcieni, wyraziste akcesoria z kryształkami Swarovskiego, biżuteryjne aplikacje dające jeszcze więcej charakteru kolorowym deseniom, motywy wężowej skóry, frędzle i grafiki ożywiające denimową gardrobę oraz równie demonstracyjne makijaże i fryzury. Wszystko zamknięte w sportowym miejskim stylu.  Chyba nikt nie ma wątpliwości, że do tak oryginalnego spotkania mogło dojść tylko na wybiegu Londyńskiego Tygodnia Mody.

 

Nieco ekstrawagancki i balansujący na cienkiej granicy kampu styl marki Ashish, podbił serca niejednego entuzjasty mody. Wielkim sukcesem londyńskiego projektanta okazała się już ostatnia współpraca z Topshopem, której efektem była kolekcja o humorystycznej nazwie „Beach, Please!”. To właśnie w niej znalazły się charakterystyczne białe koturny z diodami, nawiązujące do stylu sceny rave z lat 90.


Przy okazji wiosenno-letniego sezonu 2015, widać, że londyńska marka nie zbacza ze ściśle określonej przez siebie drogi. W rytm remixu piosenki Elli Fitzgerald „Summer Time”, przez wybieg przeszły się czarnoskóre modelki i modele (wśród nich znalazła się chora na bielactwo Chantelle Brown-Young) w krzyczących kolorami i nie dających się zignorować stylizacjach. Uwagę przyciągały również humorystyczne detale – z ubrań uśmiechały się do publiczności podobizny współczesnych gwiazd, takich jak Miley Cyrus, Kim Kardashian i Kanye West.

 

Ashish doskonale wie, na czym polega zabawa modą, a poznając jego najnowszą kolekcję, macie okazję się o tym przekonać. 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja