lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > SZALONA STYLIZACJA KATY PERRY NA MTV VIDEO MUSIC AWARDS
Lamode.info

SZALONA STYLIZACJA KATY PERRY NA MTV VIDEO MUSIC AWARDS

SZALONA STYLIZACJA KATY PERRY NA MTV VIDEO MUSIC AWARDS

Dodane przez Weronika P.
29 Sierpień '11

Na prestiżową imprezę branży muzycznej, MTV Music Video Awards, zjechała się plejada największych gwiazd show biznesu. Pojawił się idol nastolatek Justin Bieber (który notabene otrzymał statuetkę), Beyoncé w odmiennym stanie zaśpiewała przed zgromadzonym tłumem, występ dała też wyjątkowo tego wieczoru męska, Lady Gaga, a nagrody wręczała sama Katie Holmes.

 

Nic jednak nie było w stanie odwrócić uwagi od córki pastora i  popowej gwiazdy Katy Perry, która przygotowała na wieczór aż trzy stylizacje. Pierwsza bazowała na cekinowej krótkiej sukience i chińskiej parasolce do kompletu, w kolejnej postawiła na koronkową ciemnofioletową suknię projektu Toma Forda, a trzeci zestaw kompletnie zaskoczył zgromadzonych gości, dlatego postanowiliśmy go pokazać.

 

Katy założyła na głowę wściekle żółty sześcian, który był uzupełnieniem różowego topu i przestrzennej, geometrycznej spódnicy z  jesiennej kolekcji Christian Dior Couture. Zabawnie czy kiczowato ? (Pamiętajcie, że to jednak projekt Christian Dior...)

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/NIECODZIENNA STYLIZACJA KATE PERRY/EN_00977654_0219.jpgfot. East News/ Katy Perry

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja