lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI DSQUARED2 JESIEŃ ZIMA 2011 - MROŹNA GORĄCZKA ZŁOTA
Lamode.info

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI DSQUARED2 JESIEŃ ZIMA 2011 - MROŹNA GORĄCZKA ZŁOTA

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI DSQUARED2 JESIEŃ ZIMA 2011 - MROŹNA GORĄCZKA ZŁOTA

Dodane przez Weronika P.
04 Sierpień '11

Scenografia jak z Dzikiego Zachodu podczas śnieżycy, stylizacje nieco archaiczne, trochę ascetyczne. Tak wyglądała na pierwszy rzut oka kolekcja braci Deana i Dana Catenów twórców marki Dsquared2. Wszyscy modele mieli na sobie identyczne kapelusze z szerokim rondem, powycierane jeansy i projekty bazujące na czerni i bieli.

 

Jakkolwiek jeansy i garniturowe koszule połączone ze sobą nie tchną świeżością pomysłu, akcesoria robią swoje. Wszystkie wyglądają bowiem niczym z filmu o dzielnych poszukiwaczach złota – długie rękawiczki z mankietami, wojskowe buty z wysoką cholewą, okrągłe oprawki i wspomniany już kapelusz niewątpliwie dodają całości smaczku. Interesujące są też proponowane przez projektantów męskie płaszcze podszyte kożuszkiem z podwójnymi zapięciami w postaci skórzanych sprzączek. We wzorach zdecydowanie dominuje męska krata.

 

tl_files/moda zagraniczna/pokazy mody/POKAZ MESKIEJ KOLECJI DSQUARED JESIEN ZIMA 2011-12/EN_00953332_0002.jpgfot. East News/ Pokaz męskiej kolekcji marki Dsquared2 jesień zima 2011


 

Kolekcja poprawna, aczkolwiek nieco bez polotu. Jednak prawdziwym mężczyznom i poszukiwaczom przygód powinna przypaść do gustu.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja