lamode > GWIAZDY > INSPIRACJA DNIA > INSPIRACJA DNIA - ROONEY MARA
Lamode.info

INSPIRACJA DNIA - ROONEY MARA

INSPIRACJA DNIA - ROONEY MARA

Dodane przez Weronika P.
11 Styczeń '12

Patricia Rooney Mara jest pochodzącą z Nowego Jorku aktorką, która stoi właśnie na progu wielkiej kariery. Mara gra w filmach i produkcjach telewizyjnych już sześć lat, a do tej pory mogła pochwalić się rolami w horrorach (m.in. "Koszmar z ulicy Wiązów") i epizodami.

 

Odkąd zagrała wymykającą się schematom Lisbeth Salander, główną bohaterkę bestsellera "Dziewczyna z tatuażem" amerykańska aktorka została przedstawiona szerszej publiczności, która pokochała ją zarówno za talent jak i wyczucie mody. Niektórzy już nazywają ją ikoną, a wybierane przez nią stylizacje pilnie śledzą krytycy z branży.

 

Nas urzekł zestaw w stylu lat 50-tych idealnie dopasowany do szczupłej sylwetki Rooney. Odcinany pod biustem prosty top to hit nadchodzącego wiosenno-letniego sezonu, a klasyczna spódnica z wysokim stanem pomaga aktorce zamaskować, bądź co bądź nieco chłopięcą figurę. Utrzymaną w szarości i czerni stylizację aktorka pozostawiała sauté, a jednym dodatkiem były delikatnie błyszczące sandały na obcasie.

 

Rooney Mara wyprzedza trendy, a jej skromne zazwyczaj stylizacje robią wrażenie. Podobnie jak rola w "Dziewczynie z tatuażem".

 

 

 

Rooney Marafot. East News/ Rooney Mara

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja