lamode > GWIAZDY > INSPIRACJA DNIA > INSPIRACJA DNIA - MISCHA BARTON
Lamode.info

INSPIRACJA DNIA - MISCHA BARTON

INSPIRACJA DNIA - MISCHA BARTON

Dodane przez Weronika P.
03 Czerwiec '11

Kariera naszej dzisiejszej inspiracji dnia, Mischy Barton zaczęła się od napisania utworu o... żółwiach. Podobno wywarł on niesamowite wrażenie na słuchaczach i obecnym na jego prezentacji agencie. Tym sposobem 9-letnia Mischa trafiła na deski teatru, a potem na ekrany kin.

 

Mischa zawsze jest na czasie i doskonale orientuje się co w modzie piszczy. Jeansy w poszerzanymi nogawkami? Męska fedora? Kolorowy lakier na paznokciach? Młoda aktorka już dawno się w nie zaopatrzyła. Jej styl jest niezwkle dziewczęcy, dlatego ma rzeszę głównie nastoletnich fanek. W akcesoriach stawia na minimalizm, a w make up'ie i fryzurze na naturalność. Na szaleństwo pozwala sobie w doborze designers'kich butów lub print'ów na top'ie czy sukience.

 

Mischa świetnie prezentowała się na jednej z wieczornych imprez w Miami. Miała na sobie niebotycznie wysokie szpilki, które zachwycały fakturą (pikowane), satynowym materiałem i głębokim odcieniem żółci. Do tego dobrała dwuwarstwową limonkową spódnicę z plisami. Jednak wisienką na tym stylizacyjnym torcie była prosta w kroju koszula, którą zdobił wzór w wielobarwne owady i mała kieszonka na rękawie.

 

Jak Wam się podoba ten zestaw Mischy Barton?

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - MISCHA BARTON/EN_00965961_2500.jpgfot. East News/ aktorka Mischa Barton

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja