lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > HELENA CHRISTENSEN NA POKAZIE KOLEKCJI TRIUMPH ESSENCE WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

HELENA CHRISTENSEN NA POKAZIE KOLEKCJI TRIUMPH ESSENCE WIOSNA LATO 2012

HELENA CHRISTENSEN NA POKAZIE KOLEKCJI TRIUMPH ESSENCE WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Weronika P.
22 Luty '12

Pokaz Triumph Essence wiosna lato 2012 był niezwykły z dwóch powodów. Po pierwsze w pierwszym rzędzie zasiadła ambasadorka marki i projektantka, Helena Christensen, a po drugie, na pokazowej play liście starły się dwa wielkie przeboje ostatnich miesięcy Video Games Lany del Rey i Somebody I used to know słynnego australijsko – nowozelandzkiego duetu Gotye i Kimbra. Same projekty ekskluzywnej bielizny damskiej zostały zepchnięte nieco na drugi plan, jednak i tu było na co popatrzeć.

 

- Triumph to świetna marka, o długiej historii i tradycji doskonałego rzemiosła. Podczas mojej kilkuletniej współpracy z tym brandem, najpierw jako modelka, potem współprojektantka i ambasadorka, nauczyłam się naprawdę wiele. Polska jest doskonałym rynkiem dla Triumpha, w głównej mierze dlatego, że Polki są świadome własnego wyglądu, cenią luksusową modę. – komentowała ikona modelingu lat 90-tych, Helena Christensen.

 

Faktycznie, kolekcję wiosna lato 2012 można uznać za luksusową. Haftowane gorsety w bieli, czerni i fiolecie, delikatne koronki w klasycznej czerwieni czy nieco bardziej odważne zestawy a’la Moulin Rouge. Na pokazie nie zabrakło znanej z Top Model, Ani Piszczałki, która naprawdę dobrze radzi sobie w polskim modelingu.

 

- W tej kolekcji zaprojektowałam niewiele, bo zaledwie trzy zestawy bielizny. Jednak właśnie wróciłam z Hong Kongu, gdzie pracowałam nad modelami do kolejnej kolekcji. Wprost nie mogę się doczekać efektów. – tak Helena mówiła o swoim udziale w tworzeniu bielizny Triumph Essence.

 

Polecamy bieliznę Triumph Essence paniom z wyobraźnią i czekamy na kolejne projekty pięknej Heleny.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja