lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2012 - POKAZ KOLEKCJI GREGORA GONSIORA - POLSKI VICTOR&ROLF?
Lamode.info

FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2012 - POKAZ KOLEKCJI GREGORA GONSIORA - POLSKI VICTOR&ROLF?

FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2012 - POKAZ KOLEKCJI GREGORA GONSIORA - POLSKI VICTOR&ROLF?

Dodane przez Weronika P.
29 Kwiecień '12

Sobota, godzina 13.00, ascetyczna scena OFF OUT OF SCHEDULE. Na środku czeka rozłożona na tureckim dywaniku perkusja, do której zasiada zamaskowany muzyk. W tej oryginalnej muzycznej oprawie swoją kolekcję na sezon jesień zima 2012 przedstawił zgromadzonej publiczności Gregor Gonsior. I nie była to bynajmniej jej premiera, ponieważ wcześniej polski projektant gościł na Fashion Week’u w Berlinie. Gregor poza modą zajmuje się także tworzeniem teatralnych kostiumów, co w gruncie rzeczy, tłumaczy spektakl z OFF’u.

 

Kolekcja 33 zaskoczyła i zmusiła do zastanowienia się nad zastosowaniem ubrania w dzisiejszej branży mody. Projekty Gonsiora to  bowiem iście teatralny manifest. Na wybiegu modelki z trudem poruszały się na niebotycznie wysokich koturnach (świetne kolory i forma) i z artystycznymi instalacjami na głowach.

 

Prócz dodatków w stylu Victor&Rolf, pojawiły się nawiązania do lat 50., jednak w nieco futurystycznym wydaniu. Ostre kołnierzyki, podkreślone ramiona i talia, wyróżniające się mankiety (dbałość o szczegóły na plus) i spodnie z wysokim stanem stanowiły bazę kolekcji.

 

Podoba Wam się twórczość Gregora Gonsiora?

 

Patroni medialni FashionPhilosophy Fashion Week Poland: Elle, Kmag, Aktivist, Exklusiv, Vice, HIRO, Ultra i LAMODE.INFO

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja