lamode > COMMUNITY > BLOGOSFERA > BLOG - WHERE DID U GET THAT
Lamode.info

BLOG - WHERE DID U GET THAT

BLOG - WHERE DID U GET THAT

Dodane przez Weronika P.
26 Styczeń '12

Stylowa Angielka w Nowym Jorku, czyli Karen Blanchard to autorka bijącego rekordy popularności bloga Where did u get that (Gdzie to kupiłaś? przy.red.). Skąd taka nazwa? Karen, często nagabywana w ten sposób przez znajomych o marki ubrań, które wiszą w jej szafie postanowiła pokazać je w wirtualnej rzeczywistości. Sama zresztą zadawała to zasadnicze pytanie ludziom, którzy wydali jej się interesujący. Blog Where did u get that szybko znalazł odbiorców - w tej chwili modowe poczynania Karen śledzą tysiące osób z całego świata.

 

Bloggerka, która na co dzień pracuje w przemyśle muzycznym, dużo czasu poświęca fotografowaniu swoich stylizacji na ulicach Wielkiego Jabłka. Oprócz tego na jej stronie możemy znaleźć zakupowy przewodnik po mało znanych sklepach vintage, zakładkę z modą uliczną i sklep internetowy.

 

Blog Where did u get thatfot. Karen Blanchard/ Where did u get that

 

Blog powstał w 2009 roku z potrzeby inspirowania innych do modowych eksperymentów, bo samą autorkę inspiruje ulica. Karen lubi też projekty szwedzkiego Acne i Anny Sui. Jej przygoda z Internetem przekształciła się w prawdziwą sławę – Angielka brała udział w kampanii Coach, prowadziła eventy marki Topshop i została twarzą CoverGirl.

 

Jaki jest przepis na sukces w blogosferze? Motywacja wynikająca z pasji i świetny, zwracający uwagę styl. Zajrzyjcie, polecamy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja