PL / EN
5 RZECZY, KTÓRE MUSICIE WIEDZIEĆ O ZAPACHU PERLES DE LALIQUE

5 RZECZY, KTÓRE MUSICIE WIEDZIEĆ O ZAPACHU PERLES DE LALIQUE

Zapach, który Cię uwiedzie!

Perles de Lalique – prawdziwa perła wśród perfumiarstwa. Odkryjcie jej oblicze!

ZOBACZ TEŻ: MISTRZ PERFUM I KRYSZTAŁÓW: HISTORIA MARKI LALIQUE

1. PERLES DE LALIQUE – INSPIRACJE

Perles de Lalique. Już w samej nazwie ukryta jest intymność i figlarność. Luksusowy zapach z libertyńskim akcentem jest szalenie kobiecy – subtelny i czarujący eliksir instynktownie pociąga płeć żeńską, a jednocześnie urzeka płeć przeciwną.  

Zapach elegancki i zuchwale nagi…

Subtelnie pieści skórę, jak naszyjnik z pereł, boa z piór lub satynowa pościel…

Tak uwodzicielski, że budzi momentalne skojarzenia z niebotycznie wysokimi obcasami, czarnymi jedwabnymi pończochami lub ognistą pomadką...

Deklaracja romantycznego spotkania, obietnica nocy, która na długo pozostanie w pamięci...

Wonna aura będąca połączeniem aluzji do szalonych lat 20. i nowoczesnego charakteru…

Zapach wytworny, niezapomniany i nigdy wcześniej niezaznany…

Oszałamiająca kompozycja, która pozostawia trwały ślad w pamięci…

Oda do odwiecznej kobiecości…

2. PERLES DE LALIQUE – RODZINA ZAPACHÓW

Pierwszym zapachem francuskiej marki był Lalique de Lalique. Debiut oflaktoryczny firmy przypadł na rok 1992, kiedy to Marie-Claude, wnuczka Rene Lalique, założyciela kryształowego królestwa specjalizującego się w szklanych wyrobach (w tym flakonach perfum), postanowiła stworzyć własną linię zapachową. Perfumiarski początek okazał się być pudrową, delikatnie kwiatową kompozycją.

Obecnie w portfolio Lalique znajduje się blisko 70 kompozycji zapachowych, a wśród nich szczególne miejsce zajmuje właśnie Perles de Lalique, szyprowy eliksir dla ciała i duszy skomponowany przez Nathalie Lorson (Firmenich) w 2006 roku.

Nuty zapachowe Perles de Lalique (fot. lalique.com)

3. PERLES DE LALIQUE – NUTY ZAPACHOWE

Kompozycja Perles de Lalique składa hołd najbardziej szlachetnym składnikom pochodzenia naturalnego, użytym w nieprzeciętnie wysokich dawkach.

Zapach w stylu Luksusowego Perfumiarstwa to oda do Róży Bułgarskiej - drogocennej i nieskalanej. Różę podkreślają tu nuty, które jej wtórują, objawiając się jednocześnie. Każde oblicze tego słodkiego i świeżego kwiatu jest pięknie podkreślone blaskiem. Czarny pieprz burboński pyszni się swoją śmiałą elegancją i nieujarzmioną osobowością. Szlachetny korzeń irysa pieści swą cudownie kobiecą wonią aksamitne płatki róży. Indonezyjska paczula dodaje zapachowi głębi, przepychu i tajemniczości, odkrywając na nowo nowoczesną nutę szyprową.

Piramida oflaktoryczna Perles de Lalique

Nuta głowy: róża bułgarska

Nuta serca: korzeń irysa, pieprz burboński, akordy pudrowe

Nuta bazy: paczula, drzewo kaszmirowe.

Perfumy Perles de Lalique (fot. materiały prasowe)

4. PERLES DE LALIQUE – FLAKON

Lalique na każdym kroku nawiązuje do skarbów swojego kryształowego dziedzictwa. Flakon zapachu Perles de Lalique przypomina puderniczkę z kaktusem, którą Rene Lalique stworzył w 1928 roku. Niech nie zwiodą Was minimalistyczne linie butelki, diabeł tkwi tu w szczegółach. Polerowane i oszronione szkło oraz słynne onyksowe kolce kaktusa, umieszczone na konturze stanowią o kunszcie oprawy kompozycji. Opakowanie zewnętrzne o drobnej fakturze przypomina nieskazitelny welin z wytłaczanym wzorem. Czarno-biała nazwa zapachu widnieje na wstędze z kolców kaktusa.

Perfumy, czyli jeszcze bardziej śmiała i intensywna wersja zapachu, umieszczone zostały w opalowej kuli zwieńczonej drogocennym korkiem i ozdobionej paradnym kołnierzem z nakrapianych piór.

5. PERLES DE LALIQUE – DOSTĘPNOŚĆ

Woda perfumowana Perles de Lalique dostępna jest w Polsce na wyłączność w perfumeriach Douglas w dwóch pojemnościach: 50 ml oraz 100 ml.

Odkryj markę LALIQUE i odbierz PREZENT na douglas.pl.

Perfumy Perles de Lalique dostępne są w perfumeriach Douglas (fot. materiały prasowe)

video

CHANEL WIOSNA LATO 2019

tagi: Lalique | zapachy |

podobne artykuły