PL / EN
VICTORIA BECKHAM - ZOOM NA STYL

VICTORIA BECKHAM - ZOOM NA STYL

Dziś Victoria Beckham obchodzi swoje 40. urodziny i z tej okazji przyglądamy się modowym wyborom jednej z najlepiej ubranych kobiet świata! Metamorfoza jej osobistego stylu jest naprawdę ogromna!

Victoria Beckham obecnie bardzo sprawnie i coraz pewniej buduje swoją pozycję w świecie mody. Jej kolekcje biją rekordy sprzedaży, zyskując także uznanie krytyków. Stojąc u progu kariery projektantki Victoria Beckham zderzyła się z negatywnym nastawieniem branży. Jej osobisty styl, choć wybitnie luksusowy, nie zawsze miał wiele wspólnego z dobrym smakiem.

 

 

Obecnie Victoria gości w wydaniach ekskluzywnych magazynów o modzie jako jej ikona i ekspert, a krytycy chwalą ją za perfekcyjne wyczucie stylu. Nie da się zaprzeczyć, Victoria Beckham buduje swoją markę konsekwentnie i z dbałością o szczegół - udowodniła, że nie jest projektantką jednego sezonu.

 

 

Dziś postanowiliśmy się z bliska przyjrzeć jej modowym wyborom, zobaczcie!

 

 

Victoria Beckham style

 

Idealnie dopasowana ołówkowa spódnica plus wysokie obcasy, a do tego elegancki top i prostokątna kopertówka to stanowczo jeden z ulubionych zestawów Victorii. Co więcej, takie stylizacje idealnie uwydatniają filigranową figurę projektantki.

 

 

 

Victoria Beckham style 2

 

 

Z dnia na dzień stały się modowym must have. Lansują je prawie wszyscy projektanci na swoich wybiegach, a gwiazdy je kochają! Wysokie, dopasowane i obowiązkowo czarne kozaki przyprawiają dosłownie o zawrót głowy!

 

 

 

Victoria Beckham style 3

 

 

Jeansowe, z mocno rozszerzaną nogawką u dołu spodnie to znak rozpoznawczy Victorii. Projektantka jest zdecydowanie fanką spodni typu „dzwony”. Szczerze powiedziawszy – nie dziwimy się, bo wygląda w nich naprawdę genialnie!

 

 

Zajrzyjcie do galerii, tam znajdziecie więcej modowych wyborów Victorii.

 

 

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: Victoria Beckham style | Victoria Beckham styl | styl gwiazd | Victoria Beckham |

podobne artykuły