PL / EN
ZOOM NA STYL - PIPPA MIDDLETON

ZOOM NA STYL - PIPPA MIDDLETON

Po hucznych zaślubinach Kate Middleton i księcia Williama oczy całego świata zwrócone są na piękną druhnę panny młodej, Philippę Middleton. My podglądamy jej styl.

Do tej pory oczy całego świata zwrócone były na Kate Middleton. Głośne przygotowania do ślubu, kilkusetosobowa lista weselnych gości, kilkupiętrowy tort i ściśle chroniona tajemnica ślubnej sukni. Od kilku tygodni świat żył tym wydarzeniem, a Kate Middleton i książę William byli na ustach wszystkich. 29 kwietnia świat zafascynował się także 27-letnią Philippą Charlottą Middleton, pieszczotliwie zwaną Pippą. Skromna, naturalna i z wielką gracją, dumnie pełniła honory pierwszej druhny swojej starszej siostry, z elegancją i swobodą gawędząc z członkami rodziny królewskiej i z ciepłym uśmiechem pozdrawiając tłumy z karocy.

 

 

Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej kilku dotychczasowym stylizacjom pięknej Pippy, które od teraz będą obserwowane znacznie baczniej.

 

1.

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL PIPPA MIDDLETON/EN_00963090_0085.jpg

fot. East News

 

Na uroczystość zaślubin swojej starszej siostry Kate, Pippa pełniąca honory pierwszej druhny postawiła na absolutną prostotę i naturalność. Gdy tylko ukazała się oczom tłumów, pozytywnym komentarzom nie było końca. Wielu twierdzi, że tego pamiętnego dnia zaledwie o włos nie przyćmiła urokiem panny młodej. Podobnie jak  dla Kate, suknia Pippy została zaprojektowana przez brytyjską projektantkę Sarah Burton. Kreacja uszyta z lejącej się krepy w kolorze kości słoniowej idealnie eksponowała atuty Philippy. Prosta w kroju zwracała uwagę subtelnym wykończeniem detali oraz dekoltem w kształcie fali. Całość stylizacji uzupełniały diamentowe kolczyki i wonne konwalie ozdabiające naturalne i dziewczęce uczesanie.

 

 

2.

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL PIPPA MIDDLETON/EN_00963226_0126.jpg

fot. East News

 

W dzień po uroczystych zaślubinach Kate i Williama, Pippa zaprezentowała się w wiosennym, eleganckim zestawieniu o lekko sportowym charakterze. Do dwurzędowej marynarki w odcieniu intensywnego błękitu, wybrała proste spodnie rurki w kolorze białym. W kwestii dodatków pozostała wierna wyznawanej prostocie - decydując się jedynie na dużą beżową torbę, parę płaskich baletek i klasyczną, niemal niewidoczną biżuterię.

 

 

3.

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL PIPPA MIDDLETON/EN_00962382_0994.jpg

fot. East News

 

Na przyjęcie z okazji zaręczyn starszej siostry Pippa wybrała eleganckie acz zmysłowe zestawienie. Stawiając na jedwabną, zwiewną mini sukienkę w kolorze pudrowego różu, podkreśliła swoje zgrabne nogi. By jednak pozostać w zgodzie z obowiązującą etykietą, swoją stylizację uzupełniła o klasyczną czarną marynarkę i parę prostych, również czarnych czółenek. W kwestii dodatków pozostała wierna zasadzie minimalizmu - wybierając jedynie małą srebrną kopertówkę i delikatną biżuterię. Co do fryzury i makijażu - nie mamy wątpliwości - Pippa doskonale wie, że delikatny, niemal niewidoczny makijaż najlepiej podkreślają jej dziewczęcy czar.

 

Dziś świat patrzy nie tylko na Kate, ale także na młodszą Philippę. Przed jedną i druga damą stoi bowiem nie lada stylistyczne wyzwanie. My ciekawi jesteśmy kolejnych odsłon Kate, jak i Pippy, które zamierzamy obserwować z wyjątkową uwagą.

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: Pippa Middleton | Kate Middleton | stylizacja |

podobne artykuły