PL / EN
ZOOM NA STYL – OLA KWAŚNIEWSKA

ZOOM NA STYL – OLA KWAŚNIEWSKA

Aleksandra Kwaśniewska lubi udzielać się towarzysko. Jaki stylizacje wybiera gwiazda na oficjalne wyjścia? Zobacz nasz zoom na jej styl!

Aleksandra Kwaśniewska to jedna z tych gwiazd, która lubi udzielać się towarzysko – pokazy mody, prezentacje kolekcji popularnych marek, premiery kosmetyczne – swoją obecnością na wydarzeniach podkreśla, jak ważna w jej życiu jest moda i to, co w świecie modowym się dzieje.  

 

A jaki styl preferuje Ola podczas oficjalnych wyjść? Gwiazda z dużą świadomością eksponuje to, co powinna, dlatego podkreśla zgrabne nogi, wybierając zazwyczaj sukienki, spódnice i tuniki długości mini – obowiązkowo w towarzystwie butów na wysokim obcasie. Jeśli natomiast sięga po spodnie, to te również muszą być dobrze dopasowane i podkreślające talię. W kolorach gwiazda pozwala sobie na więcej eksperymentów niż w samej formie ubioru. Ceni klasyczne czernie i szarości, ale z ochotą sięga też po energetyzujący żółty, zieleń czy pomarańcz. Zobaczcie, jakie stylizacje w ostatnim czasie wybierała Aleksandra Kwaśniewska!

 

Zobaczcie też jak Ola prezentowała się w dniu swojego ślubu.

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: Ola Kwaśniewska | Aleksandra Kwaśniewska | stylizacje Oli Kwaśniewskiej |

podobne artykuły