PL / EN
ZOOM NA STYL – JOANNA PRZETAKIEWICZ

ZOOM NA STYL – JOANNA PRZETAKIEWICZ

Już dziś wieczorem zobaczymy pierwszy pokaz marki La Mania. Z tej okazji postanowiliśmy przybliżyć Wam styl właścicielki marki - Joanny Przetakiewicz.

Śmiało można powiedzieć, że La Mania nie należy już do debiutantek na polskim rynku, a jej twórczyni - Joanna Przetakiewicz (prywatnie partnerka Jana Kulczyka) na dobre wpisała się w kalendarz polskiej sceny modowej. Już dziś wieczorem w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbędzie się pierwszy pokaz kolekcji marki. Jesteśmy przekonani, że zobaczymy spektakl na światowym poziomie, a projekty La Mania po raz kolejny urzekną nas subtelną zmysłowością i siłą minimalistycznej formy.

 

Z tej oto okazji postanowiliśmy przybliżyć Wam styl Joanny Przetakiewicz, podziwianej za modowe wyczucie i biznesową intuicję.

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL – JOANNA PRZETAKIEWICZ/EN_00957278_0157.jpg

 

1. Joanna odzwierciedla całą filozofię marki La Mania. Jasna, subtelna kolorystyka, minimalizm formy - uosabiają kobietę nowoczesną, pewną siebie i z dużym poczuciem humoru - o czym świadczy oryginalne i dość fikuśne nakrycie głowy.

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL – JOANNA PRZETAKIEWICZ/EN_00950048_0124.jpg

 

2. Mocne i nasycone kolory La Mani mogliśmy podziwiać już jesienią. To podczas gali Doskonałość Mody Twojego Stylu Joanna zaprezentowała się w pomidorowym odcieniu jedwabnej spódnicy zestawionej z prostym, skórzanym gorsetem w kolorze ciepłego brązu.

 

 


tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL – JOANNA PRZETAKIEWICZ/EN_00945533_0176.jpg

 

3. Minimalizm formy i oszczędność kolorów - to zdecydowanie dwa ulubione elementy stylizacji Joanny Przetakiewicz. Tu prostą białą marynarkę zestawiła ze złotymi spodniami typu skinny. Jak widać w kwestii dodatków także przeważa asceza.

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: La Mania | stylizacja | Joanna Przetakiewicz |

podobne artykuły