PL / EN
ZOOM NA STYL – GISELE BÜNDCHEN

ZOOM NA STYL – GISELE BÜNDCHEN

Ikona mody Gisele Bündchen obchodzi dzisiaj swoje 35. urodziny! Z tej okazji postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się jej stylizacjom, sprawdźcie! 

 

Brazylijska topmodelka Gisele Bündchen ma niemałe doświadczenie w świecie mody. Nie tylko pracowała z niezliczoną ilością topowych projektantów i magazynów, lecz także została okrzyknięta mianem najsławniejszej, najlepiej opłacalnej i najwięcej zarabiającej modelki na świecie. Gwiazda jest natchnieniem zarówno dla osób z branży, jak i milionów kobiet, które próbują inspirować się jej stylem. 

 

 

 

 

 

zoom na styl - Gisele Bündchen

fot. pinterest.com 

 

 

 

W codziennych wyborach Gisele stawia przede wszystkim na klasykę i wygodę. Najczęściej możemy zobaczyć ją w dopasowanych spodniach i klasycznym t-shirtcie, które dopełnia dodatkami od najlepszych projektantów. Niewymuszony, stylowy luz – to nam się podoba!

 

 

 

Zoom na styl - Gisele Bündchen

fot. pinterest.com

 

 

 

Modelka na czerwonych dywanach zawsze zaskakuje wyszukanymi kreacjami, w których na zdjęciach wygląda jak wyjęta z okładki najnowszych numerów topowych czasopism. Co do długości i krojów nie bywa konsekwentna, jednak kto by był, jeśli może pozwolić sobie na każdy rodzaj wyjściowych sukni? 

 

 

 

Zoom na styl - Gisele Bündchen

fot. pinterest.com

 

 

 

Co prawda za stylizacje do sesji nie jest odpowiedzialna Gisele, jednak z okazji jej urodzin postanowiliśmy przypomnieć Wam jak doskonale prezentuje się na profesjonalnych zdjęciach, a solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego!

 

Zobaczcie więcej stylizacji Bündchen w naszej galerii!

 

 
 

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: Zoom na styl | stylizacje | inspiracja | Gisele Bündchen | Zoom na styl Gisele Bündchen | Gisele Bundchen |

podobne artykuły