PL / EN
ZOOM NA STYL – FLORENCE WELCH  Z FLORENCE AND THE MACHINE

ZOOM NA STYL – FLORENCE WELCH Z FLORENCE AND THE MACHINE

Gwiazda tegorocznego Orange Warsaw Festival, to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie, ale także ikona stylu, której modowe wybory śledzą miliony fanów. Zobaczcie zoom na styl Florence Welch!

Florence Welch, wokalistka powstałego w 2007 roku zespołu Florence and the Machine, może nie tylko pochwalić się niezwykłym głosem, osobowością i oryginalną urodą, ale także stylem, który próbują naśladować tysiące fanów. Dowodem na to był m.in koncert wokalistki w czasie Orange Warsaw Festival i zgromadzone na nim tłumy osób z wiankami na głowach.

 

Artystka jest muzą projektantów, jednak w codziennych stylizacjach łączy w zaskakujący i konsekwentny sposób nie tylko rzeczy światowych marek, ale przede wszystkim elementy vintage. Jej styl można śmiało podsumować, jako wszelkiego rodzaju wariacje na temat boho i indie. To także eklektyzm, który Florence wciela w życie umiejętnie łącząc pozornie niepasujące do siebie elementy garderoby. Jej podejście do mody charakteryzuje ryzyko, odwaga i zabawa, ale także konsekwencja, która nie ma jednak nic wspólnego z nudą i przewidywalnością. W jej strojach zauważalne są inspiracje gwiazdami kina lat 20., Fridą Kahlo, modą męską, a czasami nawet mrocznym gotyckim glamem.

 

 

zoom na styl florence welch florence and the machine

fot. Elle UK, Glamour UK

 

Na co dzień wokalistka wybiera zazwyczaj przewiewne sukienki w stylu boho – zarówno długie, jak i krótkie, które przekornie łączy z grunge’owymi koszulami w kratę, ramoneskami i ciężkimi butami. Często wybiera również jeansowe szorty z wysokim stanem do których zakłada kowbojki, luźne bluzki i kamizelki. Miksuje wzory i faktury, odważnie łączy kropki z kwiatkami, panterką i abstrakcyjnymi nadrukami.

 

zoom na styl florence welch z florence and the machine

fot. Daily Mail UK, Elle UK

 

Na wielkie wyjścia piosenkarka wybiera zazwyczaj długie, zabudowane sukienki z ciekawymi detalami i biżuteryjnymi ozdobami. Nie stroni od wyrazistych kolorów – szmaragdów, butelkowych zieleni czy głębokich czerwieni, które idealnie komponują się z jej jasną cerą i rudymi włosami. Nierzadko stawia również na garnitury, do których dobiera nietuzinkowe dodatki. Na oficjalne okazje najczęściej wybiera kreacje takich marek jak Chanel, Gucci czy Valentino.

 

zoom na styl florence welch z florence and the machine

fot. Glamour UK, Daily Mail UK, Elle UK

 

Doskonały i inspirujący styl Florence to także zasługa oryginalnych i wyszukanych dodatków - począwszy od butów, poprzez torby inspirowane stylem boho, duże kapelusze, a skończywszy na biżuterii vintage.

 

My niezmiennie pozostajemy pod wrażeniem stylu Florence Welch, a Wy?

 

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: Florece Welch | zoom na styl | styl gwiazd | Florence and the Machine | styl gwiazd prywatnie | prywatne stylizacje gwiazd | styl Florence Welch |

podobne artykuły