PL / EN
ZOOM NA STYL – CRESSIDA BONAS

ZOOM NA STYL – CRESSIDA BONAS

Ta stylowa Brytyjka wciąż nie schodzi z celownika paparazzi. Dlaczego? Otóż Cressidę Bonas od 2. lat możemy spotkać u boku księcia Harry’ego. Dziś dokładnie bierzemy pod lupę jej styl.

Cressida Bonas od 2 lat jest pod ciągłem obstrzałem mediów, a to wszystko zawdzięcza związkowi z księciem Harrym. Spekulacjom czy będzie kolejny ślub w rodzinie Królewskiej nie ma końca. Póki co, nie doszło jeszcze do zaręczyn, lecz książę coraz częściej, a przede wszystkim coraz bardziej oficjalnie pojawia się z Brytyjką u boku. Para poznała się w 2012r. podczas festiwalu muzycznego – wtedy to księżniczka Eugenia - kuzynka księcia Harry'ego, zapoznała Cressie z wnuczkiem Elżbiety II. I właśnie od tamtego momentu para stała się nierozłączna.

 

 

Blondwłosa piękność na początku tego roku ukończyła konserwatorium muzyczne Trinity Laban, a także jest absolwentką uniwersytetu w Leeds, gdzie studiowała taniec. Co więcej, może pochwalić się także sukcesami w branży modelingu. Według mediów, Cressida jest wspaniałą kandydatką na żonę dla monarchy. Przede wszystkim chodzi tu o jej pochodzenie, gdyż dziewczyna jest córką bankiera Jeffrey’a Bonasa i byłej modelki, Lady Mary-Gaye Georgiany Lorny Curzon, córki hrabiego Howe. Ten ostatni fakt najbardziej przemawia do rodziny królewskiej, bo uściślając informacje - rodzina wybranki Harry'ego w prostej linii wywodzi się  od syna królowej Wiktorii - Edwarda VII.

 

My dziś postanowiliśmy przyjrzeć się stylowi ten blondwłosej piękności i wzięliśmy pod lupę kilka z jej stylizacji.

 

 

 Zoom na styl - Cressida Bonas

 fot. facebook / Zoom na styl - Cressida Bonas 

 

 

Styl Brytyjki można określić potocznie - „od niechcenia”. Cressie stawia przede wszystkim na wygodę i luz, odważnie, miksując elementy vintage oraz boho. Luźne materiałowe spodnie, klasyczny biały top na ramiączkach i białe adidasy to zestaw, który modelka wybiera na co dzień. Do tego całkowity brak makijażu oraz wszelakiego rodzaju akcesoriów - wyjątek stanowi jedynie niezbędny gadżet każdej kobiety – torebka.

 

 

 

Zoom na styl - Cressida Bonas
fot. facebook / Zoom na styl - Cressida Bonas

 

 

Kolejny zestaw Bonas utrzymamy jest w podobnym charakterze, co poprzednia stylizacja, lecz tym razem jest nieco bardziej kobieco. Do obcisłego, krótkiego szarego t-shirtu Cressida dobrała zwiewną spódnicę, a cały look uzupełniła stylowymi botkami. Do tego oczywiście znak rozpoznawczy Brytyjki – niedbały kucyk na czubku głowy.

 

 

 

Zoom na styl - Cressida Bonasfot. facebook / Zoom na styl - Cressida Bonas

 


W takiej stylizacji partnerka księcia Harry’ego pokazała się na pikniku w Glastonbury. Jeans’owe, sprane ogrodniczki, adidasy oraz top to zestaw Cressie na upalny dzień. Do tego niezbędnik celebrities – okulary przeciwsłoneczne w neonowym kolorze i stylizacja gotowa.

 

 

 

Naszym zdaniem ta blondwłosa piękność jest na najlepszej drodze do zdobycia miana "ikony" stylu. A Wam podoba się styl Crassie?

 

 

video

TOP 7 POKAZY HAUTE COUTURE WIOSNA 2021

tagi: Cressida Bonas | styl | zoom na styl |

podobne artykuły