PL / EN
ZOOM NA STYL - ANGELINA JOLIE

ZOOM NA STYL - ANGELINA JOLIE

Angelina Jolie to jedna z najbardziej inspirujących kobiet w show biznesie. Oprócz jej filmowych ról i działalności charytatywnej, na uwagę zasługuje także jej styl. Postanowiliśmy przyjrzeć mu się z bliska. Zobaczcie!  

Angelina Jolie nie bez powodu jest jedną z ulubionych aktorek w Hollywood. Oprócz wielu świetnych ról filmowych, za które kilkakrotnie była nagradzana (ma na swoim koncie Oscara oraz trzy Złote Globy), znana jest również ze swojego zaangażowania w działalność charytatywną. Z Bradem Pittem już od kilku lat tworzy nie tylko jedną z najpopularniejszych par w Ameryce, ale także szczęśliwą rodzinę. W zeszłym roku Angelina poruszyła świat nowiną, że po wieloletniej walce swojej matki z nowotworem, postanowiła poddać się podwójnej mastektomii z powodu obecności genu zwiększającego prawdopodobieństwo zachorowania na tą samą chorobę.

 

Angelina bez wątpienia jest kobietą z ogromną klasą, co udowania również swoimi „modowymi wyborami”. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się im nieco bliżej. 

 

 

ZOOM NA STYL - ANGELINA JOLIE

 

Każda kreacja, w której Angelina pojawia się na czerwonym dywanie, zawsze jest szeroko komentowana. Nic dziwnego, aktorka wybiera zawsze naprawdę olśniewające projekty, które świetnie podkreślają jej nienaganną figurę. Na takie imprezy jak gala rozdania Oscarów czy Złotych Globów, Angelina stawia na największe domy mody. Jedną z najbardziej komentowanych sylwetek aktorki, była ta z gali wręczenia Oscarów w 2012, kiedy Angelina wybrała czarą suknię z dużym rozcięciem Atelier Versace. Do tego dobrała również czarne czółenka Salvatore Ferragamo oraz biżuterię Neil Lane. To była jedna z najbardziej udanych stylizacji tamtego wieczoru! Versace to zdecydowanie jeden z ulubionych domów mody amerykańskiej aktorki. Udowodniła to choćby na tej samej imprezie w 2013 roku, pojawiajac się w nie mniej spektakularnej kreacji. 

 

 

ZOOM NA STYL - ANGELINA JOLIE

 

Czerń to zdecydowanie kolor, który dominuje w garderobie aktorki. Angelina wybiera rzeczy w tym odcieniu zarówno na co dzień, jak i na ważne wydarzenia w branży. Oprócz spektakularnych sukni, równie często lubi pokazać się w bardziej „męskiej” odsłonie, decydując się na eleganckie spodnie i koszulę lub marynarkę.  Tego typu zestaw Angelina zaprezentowała m.in. na tegorocznym rozdaniu nagród BAFTA wybierając projekt Saint Laurent. Nie mniej elegancko aktorka wypadła na premierze filmu „World War Z” (w którego obsadzie znalazł się Brad Pitt), kiedy to zaprezentowała czarny total look również złożony z projektów tego samego francuskiego domu mody. Z kolei na premierze jednego z ostatnich filmów z jej udziałem, czyli „Czarownica”, Angelina zdecydowała się zestawić eleganckie spodnie z obcisłym topem bez ramiączek projektu Ralpha Laurena

 

 

ZOOM NA STYL - ANGELINA JOLIE

 

Wygodnie, ale ciągle klasycznie. Tak można opisać stylizacje aktorki, w których można ją zobaczyć na co dzień. Oprócz ukochanej czerni, Angelina sięga również po projekty w innych monochromatycznych barwach lub tworząc najpopularniejsze kolorystyczne zestawy czerń + biel. W jej prostych zestawach kluczową role bardzo często grają dodatki, jak np. torebka. Jolie bez wątpienia jest fanką projektów Michaela Korsa czy Louis Vuitton

 

Więcej udanych „modowych zestawów” Angeliny znajdziecie w naszej galerii. Zajrzyjcie koniecznie! 

 

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: zoom na styl | styl gwiazd | Angelina Jolie | Angelina Jolie styl |

podobne artykuły