PL / EN
ZOOM NA STYL - KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻE WILLIAM

ZOOM NA STYL - KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻE WILLIAM

Księżna Kate i książe William są synonimem elegancji i wyczucia stylu. Ich modowe wybory, to trafne i idealnie dobrane zestawienia. Zobaczcie zoom na styl najpopularniejszej pary w Wielkiej Brytanii!

Księżna Kate i książe William to nie tylko najpopularniejsza para w Wielkiej Brytanii, ze względu na ich pozycję w kraju, ale także synonim elegancji i wyjątkowego wyczucia stylu. Bez względu na okazję, w otoczeniu mediów i najważniejszych osób w kraju czy na świecie, zawsze wzbudzają zachwyt, a ich modowe wybory to wysmakowane i idealnie dobrane zestawy. Mimo, że muszą trzymać się sztywnych zasad królewskiego dress code'u.

 

 

1. 

 

ZOOM NA STYL - KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻE WILLIAM

 

 

Za uroczystymi wydarzeniami z udziałem książęcej pary, zawsze idzie udana stylizacja. Kate bardzo często wybiera projekty brytyjskkich marek m.in. Jenny Packham. W jej pięknej turkusowej sukni księżna pojawiła się podczas koncertu Our Greatest Team Rises, a na 10. galę Absolute Return for Kids wybrała z kolei bladoróżową, połyskującą kreację. Na premierze jednego z filmów Stevena Spielberga, żona księcia Williama postawiła na klasykę - czarną koronkową suknię Temperley London z linii Alice by Temperley. Brytyjski następca tronu tradycyjnie prezentuje w takich momentach idealnie skrojone garnitury, najczęściej marki Tuxedo.

 

2.

 

ZOOM NA STYL - KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻE WILLIAM

 

 

Księżna Cambridge nie bez powodu zyskała już miano ikony stylu. Kreacje, króre wybiera, podkreślają jej nienaganną figurę, która pozostaje idelna również po narodzinach małego George'a Alexandra Louisa. Kate lubi eksperymentować, zarówno jeśli chodzi o kolory, jak i marki, mieszając sieciówki ze znanymi domami mody. Ostatnio, podczas podróży do Australii, wybrała żółtą sukienkę z wiosennej kolekcji serbskiej projektantki Roksandy Ilincic. Pięknie prezentuje się również w ciemniejszych barwach, np. burgundzie. Na taki kolor postawiła wybierając sukienkę „Sofie-Rae” brytyjskiej marki Whistles z okazji odsłonięcia jej portretu w National Portrait Gallery. W tym kolorze bardzo często książe William wybiera swoje krawaty, które zazwyczaj łączy z granatowymi garniturami.

 

3. 

 

ZOOM NA STYL - KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻE WILLIAM

 

 

Kiedy tylko nadarza się okazja, Kate i William stawiają na sportowy luz i casualowe zestawy. Na różnego rodzaju wydarzeniach, nie tylko sportowych, księżną można zobaczyć w jeansach np. marki J Brand i trampkach, a następcę tronu w basicowych jednokolorowych swetrach oraz sneakersach, najczęściej Asics Onitsuka Tiger Mexico 66. Kate bardzo często wybiera rzeczy z sieciówek. W jej codziennych stylizacjach łatwo można zauważyć rzeczy z Zary, Topshopu czy marki Gap.

 

 

Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej stylizacji księżnej Kate i księcia Williama!

 

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: zoom na styl | księżna Kate i książe William | Kate Middleton | księżna Kate styl | księżna Kate i książe William styl |

podobne artykuły