PL / EN
SZEROKIE BIODRA – JAKIE UBRANIA NOSIĆ, A JAKICH UNIKAĆ?

SZEROKIE BIODRA – JAKIE UBRANIA NOSIĆ, A JAKICH UNIKAĆ?

Przekonaj się, czy dla Ciebie są sukienki o kroju litery A i spodnie z lejącej tkaniny! 

Głównym problemem kobiet o szerokich biodrach jest nieproporcjonalna sylwetka w związku z wąską talią i większym rozmiarem dołu. Zobacz, jak modowo temu zaradzić!

SZEROKIE BIODRA – CO NOSIĆ?

Jeśli masz szerokie biodra, noś dopasowane spodnie z paskiem – wybieraj przede wszystkim rozszerzane modele, luźne w udach oraz warianty w kant. Takie rodzaje ukryją optycznie dysproporcje sylwetki. Postaw także na zwiewne spódnice i te o kroju litery A. Wspomniane fasony dodadzą sylwetce lekkości, czyniąc ją harmonijną. Wzrok od szerokich bioder odciągną natomiast kopertowe sukienki z dekoltem, które skoncentrują uwagę na ładnie zakreślonym biuście. Jeśli właśnie szykujesz jesienną garderobę, znajdź w niej miejsce na dopasowane kurtki sięgające za linię bioder.

SZEROKIE BIODRA – CZEGO UNIKAĆ W GARDEROBIE?

Niekorzystne dla figury, którą cechują szerokie biodra są błyszczące spodnie, rurki oraz bardzo obcisłe modele ze zwężanymi nogawkami – skrócą niepotrzebnie sylwetkę i wyeksponują tę partię ciała. Zrezygnuj także z buf przy rękawach, ołówkowych krojów i bombek, które spotęgują efekt szerokich bioder. Unikaj zbyt wielu kolorów i warstw jednocześnie. Ich noszenie obciąży sylwetkę.

POLECAMY: MASYWNE UDA – JAK UKRYĆ ZA POMOCĄ UBRAŃ?

W galerii prezentujemy 21 najmodniejszych ubrań dla kobiet o szerokich biodrach, które sprawią, że sylwetka będzie wyglądała proporcjonalnie.

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: wiosna lato 2019 | shopping | TRENDY |

podobne artykuły