PL / EN

BY AGATA TANTER

Autorska strona Agaty Tanter, Redaktor Naczelnej portalu LAMODE.INFO. Wywiady z osobowościami ze świata mody i kultury, street fashion, polecane miejsca, marki i produkty.
SOLAR – JESIEŃ ZIMA 2017

SOLAR – JESIEŃ ZIMA 2017

Sporo nowości, ale istota marki wciąż ta sama. Sprawdźcie!

SOLAR – JESIEŃ ZIMA 2017

Nowej kolekcji marki Solar przyglądamy się z wyjątkowej lokalizacji. Jesienna aura na zewnątrz, a także abstrakcyjna wystawa Half Truth, która jest w tej chwili eksponowana w Królikarni stanowiły doskonałe tło dla ukazania tego, co jest istotą jesienno-zimowej propozycji polskiej marki: świetnych gatunkowo tkanin, zrównoważonych barw, słowem - klasyki w najlepszym wydaniu.

MATERIALS_2017/MODA/TRENDY/SOLAR – JESIEN ZIMA 2017/_MG_0423.jpg

Agata Tanter – redaktor naczelna Lamode.info:

Najnowsza kolekcja Solar otula ciepłem jesiennych barw i tkanin.

Spośród wielu propozycji marki na sezon jesienno-zimowy wyjątkowo zachwyciły mnie swetry w klasycznym oraz awangardowym wydaniu. Ten z wiązanym szalem, który wybrałam dla siebie, spodobał mi się ze względu na stonowaną kolorystykę – jest ponadczasowy i doskonale współgra z różnymi elementami mojej garderoby. Dzisiaj zestawiłam go z klasycznymi granatowymi spodniami i błękitną koszulą, która dodała lekkości całej stylizacji.

MATERIALS_2017/MODA/TRENDY/SOLAR – JESIEN ZIMA 2017/_MG_0723.jpg

Jesienno-zimowa kolekcja Solar to również królestwo dodatków. Poza torebkami znajdziemy w niej piękne kapelusze, szale i broszki, które stanowią idealne wykończenie każdego looku. Ja postawiłam na małą torebkę na ramię i podłużną, biżuteryjną broszkę, które skradły moje serce wysublimowanym designem i prostotą.

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: jesień zima 2017 | By Agata Tanter | Agata Tanter | TRENDY | Solar |

podobne artykuły