PL / EN
SIENNA MILLER - ZOOM NA STYL

SIENNA MILLER - ZOOM NA STYL

Dziś postanowiliśmy wziąć pod lupę styl jednej z najlepiej ubranych aktorek – Sienny Miller, sprawdźcie!

Siennę Miller, angielską aktorkę, już dawno okrzyknięto mianem ikony stylu. Gwiazda nie tylko doskonale prezentuje się na ekranie, ale również świetnie radzi sobie w świecie mody. Brała udział w kampaniach takich marek jak Burberry, a jej wizerunek można było podziwiać wielokrotnie na okładkach Vogue’a czy Harper’s Bazaar. Sienna wyznacza nowe trendy i to właśnie jej zestawy starają się naśladować tysiące kobiet na całym świecie.

 

 

 

Sienna Miller - zoom na styl

fot. pinterest.com

 

 

Codzienne wybory Sienny często  bazują na elementach w stylu boho czy hippie. Aktorka równie często sięga po ubrania od znanych projektantów, jak i akcesoria znalezione w sklepach vintage. Jej outfity składają się najczęściej z wygodnych spodni rurek i luźniejszej góry, zestawionych z wysokimi butami oraz bardziej eleganckimi torebkami.

 

 

Sienna Miller - zoom na styl

fot. pinterest.com

 

 

Na eventy aktorka stawia na sukienki, w których prezentuje się bardzo zmysłowo i kobieco. Nie boi się eksperymentować - wybiera kreacje o różnych krojach, wzorach i kolorach, które dopełnia stylowymi dodatkami, lubimy!

 

 

Sienna Miller - zoom na styl

fot. pinterest.com


 

Czerwony dywan to miejsce, na którym obok aktorki nie da się przejść obojętnie! Gwiazda konsekwentnie zaskakuje wszystkich swoimi stylizacjami, które zostały ostatnio docenione w rankingu Best Dressed Vanity Fair 2015 – Hollywood.

 


Po więcej stylizacji Sienny Miller zajrzyjcie do naszej galerii! 

 

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: zoom na styl | sienna miller | zoom na styl sienna miller | stylizacje sienna miller | przeglad najlepszych stylizacji | sienna miller styl |

podobne artykuły