PL / EN
RITA ORA – ZOOM NA STYL

RITA ORA – ZOOM NA STYL

Tym razem przyglądamy się stylizacjom Rity Ory! Zobaczcie zoom na styl popularnej wokalistki! 

Gwiazda światowego formatu, piosenkarka i fashionistka - Rita Ora słynie z podbijania najnowszych list przebojów oraz z dużego wyczucia stylu. Artystka bije rekordy popularności, a jej kariera rozwija się w zabójczym tempie. Na swoim koncie ma takie sukcesy, jak współpraca z marką Adidas, DKNY czy Rimmel.

 

Jej wizerunek jest równie chętnie wykorzystywany w kampaniach reklamowych, jak i sesjach okładkowych topowych magazynów modowych. Właśnie dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się jej codziennym, eleganckim oraz scenicznym outfitom.  

 

 

Rita Ora zoom na styl

fot. Pinterest.com

 

 

Na co dzień artystka wybiera styl inspirowany modą uliczną, jednak umiejętnie przełamuje go dodatkami adekwatnymi do panujących trendów.

 

 

Rita Ora zoom na stylfot.Pinterest.com

 

 

W swoich lookach potrafi umiejętnie połączyć styl chłopczycy i gwiazdy rodem z czerwonego dywanu. Daje to interesujący efekt i pozwala zobaczyć piosenkarkę w dwóch zupełnie różnych, ale jednak spójnych odsłonach. 

 

 

Rita Ora zoom na styl

fot.Pinterest.com

 

Na ważnych wydarzeniach Rita prezentuje się z klasą i wdziękiem, a jej stylizacje doskonale podkreślają atuty sylwetki. W wybieranych kreacjach stawia zarówno na intensywne kolory, jak i klasyczną czerń.

 

 

Rita Ora zoom na styl

fot.Pinterest.com

 

Scena to miejsce, na którym artystka zaskakuje publiczność, pokazując swoje dwa oblicza. Potrafi być diwą w sukni do ziemi lub tryskać energią w sportowych stylizacjach. Łatwo jednak zauważyć, że w obu tych wydaniach czuje i prezentuje się wspaniale. 

 

Więcej stylizacji Rity możecie zobaczyć w naszej galerii. My jej nieoczywisty wizerunek oceniamy pozytywnie, a Wy?  

video

VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Rita Ora zoom na styl | Rita Ora | zoom na styl | stylizacje |

podobne artykuły