PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NOWY TUSZ DO RZĘS CLINIQUE HIGH IMPACT EXTREME VOLUME MASCARA

NOWY TUSZ DO RZĘS CLINIQUE HIGH IMPACT EXTREME VOLUME MASCARA

Podpowiadamy jak zwiększyć objętość rzęs z nowym tuszem Clinique High Impact Extreme Volume Mascara. Produkt w dwóch odcieniach czerni dostępny w sprzedaży będzie już we wrześniu.

Nowy tusz do rzęs Clinique High Impact Extreme Volume Mascara nada naszym rzęsom efektowny wygląd i trwały efekt, staną się one pełniejsze i pozostaną takie przez cały dzień.

 

Ten zwiększający objętość rzęs tusz, dzięki większej, wielowymiarowej szczoteczce, pokrywa je pod każdym kątem. Bardzo szybko, bo już po jednym pociągnięciu szczoteczką, maskara nadaje rzęsom nowy, fantastyczny wygląd, sprawia że są rozdzielone, wydłużone i pogrubione. Ponadto zaokrąglona końcówka szczoteczki pomaga w pokryciu nawet najdrobniejszych rzęs.

 

Produkt jest hipoalergiczny i bezzapachowy, dodatkowo został przetestowany okulistycznie i jest bezpieczny dla osób o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe.

 

Wszystkie miłośniczki pogrubionych rzęs będą mogły nabyć nowy tusz marki Clinique już w sierpniu. Będzie on dostępny w dwóch odcieniach czerni – Black i Extreme Black.

NOWY TUSZ DO RZĘS CLINIQUE HIGH IMPACT EXTREME VOLUME MASCARA

fot. materiały prasowe

Nowy tusz marki Clinique, ok. 129 PLN

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: tusz do rzęs | Clinique |

podobne artykuły