PL / EN
NOWA KOLEKCJA BLESSUS BY MICHAEL HEKMAT NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2015/2016

NOWA KOLEKCJA BLESSUS BY MICHAEL HEKMAT NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2015/2016

Zobaczcie nową kolekcję BLESSUS by MICHAEL HEKMAT i dajcie się zainspirować na sezon jesień/zima 2015/2016!

 

BLESSUS to polska marka modowa stworzona w 2011 roku przez Michała Hekmata, absolwenta prestiżowej Istituto Marangoni w Mediolanie. W  swojej karierze artysta pracował już z topowymi na całym świecie brandami takimi  jak Vivienne Westwood, Proenza Schouler czy Giambattista. Jego projekty przeznaczone są dla nowoczesnych i świadomych mody kobiet, co doskonale odzwierciedla najnowsza kolekcja BLESSUS by MICHAEL HEKMAT.

 

Inspiracją do stworzenia linii była twórczość i życie belgijskiego surrealisty Rene Magritte’a, dlatego w nowych odzieżowych propozycjach możemy zaobserwować widoczne elementy uniformów oraz męskiej garderoby. Jak mówi sam projektant: „Ubrania z tej kolekcji są odzwierciedleniem mojego pragnienia intymności i unikalności projektowanych przeze mnie ubrań. Skupiłem się na tkaninach i wykończeniach, przede wszystkim ozdabiając szwy kamieniami naturalnymi ułożonymi w geometryczny rytm. Paletę kolorów ograniczyłem do głebokiej czerni, granatu, nieskazitelnej bieli oraz odrobiny eklektycznego pomarańczu.”

 

Zobaczcie efekty w naszej galerii!

 

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: nowa kolekcja BLESSUS BY MICHAEL HEKMAT na sezon jesień zima 2015 2016 | kolekcja | marka | BLESSUS | Michał Hekmat |

podobne artykuły