PL / EN
TRENDY WIOSNA LATO 2018 - MODNE CIĘCIA WŁOSÓW

TRENDY WIOSNA LATO 2018 - MODNE CIĘCIA WŁOSÓW

Zobacz najmodniejsze cięcia!

Jak co roku styliści proponują najmodniejsze cięcia włosów. Zobaczcie, co w tym roku przygotowali i czym zaskoczą Was w sezonie wiosna lato 2018!

MODNE CIĘCIA WŁOSÓW - TRENDY WIOSNA LATO 2018

2018 rok to hołd złożony grzywce, która przybierze najrozmaitsze formy: prosta, do połowy czoła, postrzępiona i w stylu hippie lub asymetryczna. Grzywka wystąpi solo z prostymi włosami lub w duecie z najmodniejszym bobem i falami. Styliści proponują także krótkie, chłopięce cięcia włosów. Fryzury „pixie” są jak najbardziej na porządku dziennym, o czym przekonują nas światowe marki. Wiosenno-letnie propozycje cięć zobaczycie na pokazach mody: Eudon, Akris, Annakiki, Lazzari oraz Julianne Bass.

PROSTE GRZYWKI – TRENDY WIOSNA LATO 2018

Precyzyjna, idealna i prosta w stylu Kleopatry lub nierówna, ważne aby zakrywała brwi – taka jest najmodniejsza grzywka 2018! To od Ciebie zależy jaki nadasz jej charakter. Niech stanowi ozdobę dla rozpuszczonych włosów, koków i kucyków. Modne, perfekcyjne grzywki na sezon wiosenno-letni zaprezentowali: Eudon, Akris oraz Julianne Bass.

Grzywki zakrywające brwi: 1. Eudon Choi 2. Akris 3. Julianna Bass (fot. East News)

 

NIEREGULARNE GRZYWKI – TRENDY WIOSNA LATO 2018

Alternatywą dla prostej grzywki jest asymetryczna lub nierówna i w pazurki. W przeszłości jej wielką fanką była piosenkarka Christina Augilera. Modne cięcie pomimo nieregularnego kształtu sprawia, że twarz wydaje się bardziej proporcjonalna. Takie stylizacje włosów widzieliśmy na backstag’u marek: Vivienne Tam i Faustine Steinmetz.

fot. Nieregularne i asymetryczne grzywki: 1. 2. 3.  (fot. East News)


BOB Z GRZYWKĄ – TRENDY WIOSNA LATO 2018

Zawadiacka i młodzieńcza fryzura, którą polecamy blogerkom modowym. Nie tylko jest stylowa, ale również elegancka. Bob z grzywką lub fryzura na pazia to przepis na cięcie idealne. Taki look możesz podpatrzeć u redaktor naczelnej amerykańskiego Vogue'a, Anny Wintour lub polskiej wokalistki, Moniki Brodki. Modna fryzura pojawiła się na pokazach mody marek: Lazzari oraz Paul Costelloe.

Polecamy: BOB NAJMODNIEJSZA FRYZURA


fot. Bob i fryzura na pazia z grzywką: 1. i 2. Arthur Arbesser 3. Paul Costelloe (fot. East News)


WŁOSY NA CHŁOPAKA - TRENDY WIOSNA LATO 2018

Krótkie cięcia mogą być nie tylko modne, ale również ultrakobiece, o czym na przestrzeni lat nieustannie przekonywały nas sesje zdjęciowe z kultową modelką, Twiggy. W tym roku królują cięcia: na chłopaka, w stylu pixie i na zapałkę. Zaproponowały je marki, takie jak: Vivienne Tam oraz Faustine Steinmetz.

Fryzury na chłopaka: 1. Annekiki 2. Byblos 3. Leonard Paris (fot. East News)


Zajrzyjcie do naszej galerii po więcej modnych inspiracji!

UWAGA, KONKURS! WYGRAJ METAMORFOZĘ WIZERUNKU Z REDAKCJĄ LAMODE.INFO I MARKĄ CAMELEO!

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: bob | wiosna lato 2018 | TRENDY |

podobne artykuły