PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KRZYSZTOF STRÓŻYNA NA ART & FASHION FESTIVAL

KRZYSZTOF STRÓŻYNA NA ART & FASHION FESTIVAL

Młody projektant i jego kolekacja biżuterii dla marki YES

Art & Fashion Festival to jedno z najważniejszych modowych wydarzeń w Polsce. Podczas Gali Finałowej zwieńczającej pełną kreatywności oraz modowych inspiracji IV edycję festiwalu, została zaprezentowana biżuteria zaprojektowana przez Krzysztofa Stróżynę dla marki YES.


Główną atrakcją finałowej Gali Art. & Fashion Festival był pokaz najnowszej kolekcji polskiego projektanta Krzysztofa Stróżyny, który co sezon balansując na pograniczu mody i sztuki zachwyca swoimi kolekcjami zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Modelki oprócz kolekcji odzieży Krzysztofa zaprezentowały również biżuterię z kolekcji "Krystof Strozyna for YES".

 

Stróżyna w kolekcji dla YES postawił na stylowość i wyrazistość. Biżuteria akcentuje luksus, błysk i przepych we współczesnym, designerskim wydaniu. Widoczna inspiracja klasyką, połączona z mocnymi detalami nadaje projektom siły i wyjątkowości. Podstawą kolekcji "Krystof Strozyna for YES" są topowe łańcuchy, do wyboru w klasycznym oraz pozłacanym srebrze, czarne szerokie ebonitowe bransolety oraz szykowne perły, wszystkie z mocnymi, kolorowymi kamieniami z kolekcji Swarovski Elements odważnie połączonymi z detalami z solidnego kruszcu.

 

Galę Finałową Art.&Fashion Festival poprowadzili Marcin Meller wraz z uchodzącą za ikonę stylu, Magdą Mołek. Tym razem zaskoczyła zgromadzonych gości minimalistyczną sukienką z oryginalnymi rękawami połączoną z designerską, biżuterią oczywiście z kolekcji "Krystof Strozyna for YES".

 

Art & Fashion Festival mimo, że jest przedsięwzięciem dość młodym, to niewątpliwie zalicza się do jednych z bardziej opiniotwórczych i utytułowanych festiwali – otrzymał między innymi tytuł: „Doskonałość Mody Twojego Stylu 2009”

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Krzysztof Strożyna | pokaz mody | Art&Fashion Festival | projektant |

podobne artykuły