PL / EN
KRYSZTAŁOWE DŻINSY WYGRYWAJĄ SWAROVSKI AWARD 2017

KRYSZTAŁOWE DŻINSY WYGRYWAJĄ SWAROVSKI AWARD 2017

Zobaczcie, kto może wkrótce zabłysnąć w międzynarodowym świecie mody!

Swarovski Award 2017: Faustine Steinmetz

Faustine Steinmetz dziś rano została ogłoszona zwyciężczynią międzynarodowego konkursu Swarovski Award 2017, zabierając do domu sumę ponad 100 tys. złotych oraz roczny dostęp do  słynnych kryształków, przy których pomocy stworzy swoje dwie następne kolekcje.

To dzięki kolekcjom wiosna lato 2017 i jesień zima 2017, które pokazała odpowiednio we wrześniu i w lutym ubiegłego roku, zapewniła sobie tytuł, implementując najmniejsze kryształki w charakterystyczny w swoich projektach denim, który regularnie przyciągał uwagę dziennikarzy i stylistów.

wideo: SWAROVSKI DESIGNERS OF THE FUTURE AWARD 2017

POLECAMY: ALEXA CHUNG JUŻ WKRÓTCE OTWORZY WŁASNĄ MARKĘ MODOWĄ

Jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani mogąc ogłosić Steinmetz laureatką Nagrody Swarovski 2017, powiedziała członkini zarządu marki, Nadja Swarovski. Jej etyczne i zrównoważone podejście do projektowania, innowacyjne i zachwycające wizualnie wykorzystanie kryształków, świadczą o jej wyjątkowym talencie i roli, jaką może odegrać w całym modowym przemyśle.

Steinmetz przykuła uwagę kilku dużych branżowych nazwisk w ubiegłym roku, m.in. dostając się do wielkiego finału International Woolmark Prize i awansując do II etapu prestiżowej LVMH Prize 2015.

wideo: LVMH AWARD: YOUNG DESIGNERS

ZOBACZ TEŻ: 5 RZECZY, KTÓRE STUDENCI MODY POWINNI WIEDZIEĆ W 2017 ROKU

Praca na kryształkach była jak rozkodowywanie elementów złożoności wszechświata i wplatanie ich w denim, wyjaśniła absolwentka Central Saint Martin’s w Londynie. Jako projektant naprawdę musisz wierzyć w swój produkt i markę, co nie zawsze jest łatwe, więc tego typu uznanie od marki Swarovski to coś niesamowitego, dodała Steinmetz.

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: NEWS | SWAROVSKI | FAUSTINE STEINMETZ | SWAROVSKI |

podobne artykuły