PL / EN
COS OTWIERA PIERWSZY SALON W TURCJI

COS OTWIERA PIERWSZY SALON W TURCJI

Futurystyczny minimalizm rodem ze Szwecji już wkrótce zagości nad Bosforem, należący do koncernu H&M COS planuje bowiem otwarcie sklepu w multikulturowym Stambule. Dowiedzcie się więcej.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że H&M postanowił wejść do Indii, teraz zaś dotarła do nas wiadomość, że także młodsza gałęź szwedzkiej marki – znany z minimalistycznych projektów COS – posiada ambitne plany rozwojowe.

 

 

Collection of Style, bo tak brzmi pełna nazwa brandu, jeszcze w tym roku otworzy swój pierwszy salon w tureckim Stambule. Choć przedstawiciele marki podkreślają głównie multikulturowość nowej lokalizacji i płynące z niej korzyści, należy pamiętać także o tym, że Turcja stanowi bardzo ważny i stosunkowo nowy rynek zbytu dla modowej branży.

 

 

Niecierpliwie czekamy wielkiego otwarcia w Smabule. To miasto ciągle się rozwijające, wibrujące pozytywną energią a Zorlu Centre stanowić będzie idealną lokalizację [dla pierwszego salonu marki w Turcji] – skomentowała doniesienia Marie Honda.

 

fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO/COS prezentacja kolekcji ss 2013fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO/COS prezentacja kolekcji ss 2013

 

Szwedzki minimalizm w tureckim tyglu kulturowym? Zapowiada się interesująco.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: H&M koncern | COS wchodzi do Turcji | COS Stambuł | COS |

podobne artykuły