PL / EN
I BOUTIQUELAMODE.COM – TYDZIEŃ Z MARKĄ SZCZESNY DESIGN I – HISTORIA MARKI

I BOUTIQUELAMODE.COM – TYDZIEŃ Z MARKĄ SZCZESNY DESIGN I – HISTORIA MARKI

Ruszamy z nowym cyklem! W każdym tygodniu będziemy przybliżać Wam 1 markę, dostępną na naszej siostrzanej platformie.

Z początkiem marca rozpoczynamy nowy cykl – „BOUTIQUELAMODE.COM – TYDZIEŃ Z MARKĄ…”. W każdym tygodniu będziemy przybliżać Wam sylwetkę jednego z projektantów, którzy współpracują z nami w ramach naszej siostrzanej platformy BoutiqueLaMode.com.

 

W danym tygodniu m.in. przybliżymy Wam historię marki, zaprezentujemy aktualną kolekcję, czy zaoferujemy zniżkę na cały asortyment danej marki. Przeprowadzimy z projektantem KWESTIONARIUSZ i będziemy się inspirować jego produktami.

 

Pierwszym projektantem, który rozpoczyna nasz cykl jest Damian Szczesny, założyciel marki SZCZESNY DESIGN.

 

Poniżej przedstawiamy Wam historię marki.

 

Damian Szczesny jest absolwentem Mskpiu, gdzie obronił z wyróżnieniem dyplomową kolekcję NEPSA. Pierwsza linia ubrań na sezon a/w 2014/15 inspirowana była stylem ulicznym lat 90. i zimowymi ośrodkami wypoczynkowymi. Była to prezentacja przepychu w surowych warunkach zimowych. Serial „Absolutely Fabulous” oraz jego główne bohaterki Patsy i Edwina to główna inspiracja projektanta. Użyte tkaniny to naturalna wełna, jedwab, bawełna i poliestry, sznurek bawełniany oraz cekiny i gładkie w formie materiały, które w multiplikacji powodują mocne akcenty kolekcji.

 

Swoją rozpoznawalność marka Szczesny zyskała tak naprawdę dzięki flagowemu projektowi - plecakowi "paper bag". Dostępny w kilku wariantach materiałowych oraz kolorystycznych został wprowadzony na stałe do asortymentu. Następnie do kolekcji dołączyła torba. 

 

Nowa kolekcja MIN MING FLA na sezon wiosna lato 2015 będzie miała premierę na początku marca.

 

W galerii prezentujemy wszystkie plecaki i torby, które aktualnie dostępne są na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com. Tylko w tym tygodniu, od dziś do 8.03 do 23:59, -10% NA CAŁY ASORTYMENT (link).

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: BoutiqueLaMode.com | butik lamode | Szczesny butik online | Szczesny Design | Szczesny plecaki | Szczesny torby | moda polska online | |

podobne artykuły