PL / EN
BŁAŻEJ TELIŃSKI - LIMITOWANA KOLEKCJA W BOUTIQUELAMODE.COM

BŁAŻEJ TELIŃSKI - LIMITOWANA KOLEKCJA W BOUTIQUELAMODE.COM

W BoutiqueLaMode.com pojawiła się kolejna limitowana kolekcja. Poznajcie projekty Błażeja Telińskiego.

Pochodzący z Koszalina Błażej Teliński swoją przygodę z modą rozpoczął w wieku czternastu lat. To właśnie wtedy postanowił zrezygnować z dalszej edukacji w kierunku muzycznym, by całkowicie poświęcić się projektowaniu.

 

 Już w czasie nauki w koszalińskim Liceum Plastycznym im. Władysława Hasiora, Błażej regularnie prezentował swoje kolekcje lokalnej publiczności. Młody polski projektant jest laureatem OFF Fashion w Kielcach oraz Gryf Fashion Show, a w 2009 roku zdobył specjalną nagrodę za całokształt twórczości od Prezydenta Miasta Koszalina.

 

Specjalnie dla BoutiqueLaMode.com, Błażej Teliński stworzył limitowaną kolekcję, dostępną tylko i wyłącznie na naszej siostrzanej platformie. Znalazły się w niej oversize’owe okrycia wierzchnie z poliuretanu, imitujące skórę krokodyla, uzupełnione sztucznym futrem w kolorze ciemnego fioletu oraz aplikacjami z pleksi. Oprócz tego pojawiły się dwie eleganckie czarne sukienki oraz futrzana etola, która może być świetnym uzupełnieniem całej stylizacji.

 

Limitowaną kolekcję Błażeja Telińskiego możecie zobaczyć w sesji wizerunkowej autorstwa Sebastiana Zielińskiego. Zajrzyjcie do naszej galerii!

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Błażej Teliński | Błażej Teliński dla BoutiqueLaMode.com | BoutiqueLaMode.com | limitowana kolekcja |

podobne artykuły