PL / EN
BIŻUTERIA SOTHO – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

BIŻUTERIA SOTHO – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

Niepowtarzalnewzory, dbałość o detale i najwyższej jakości materiały. W tym jednym zdaniu można streścić podejście marki SOTHO do designu. Poznajcie koniecznie nową markę w BoutiqueLaMode.com!

Bransoletki, naszyjniki, kolczyki, broszki i wiele innych dodatków znajdziecie w kolekcjach marki SOTHO. Choć biżuteria podąża za aktualnymi trendami, zachowuje jednocześnie swój własny, indywidualny charakter. Dodatkowym atutem jest ciekawy design połączony z surowcami najwyższej jakości – kryształami Swarovskiego, srebrem, srebrem pokrytym złotem, kamieniami szlachetnymi i jedwabiem.

 

Ponadto istnieje także możliwość personalizacji projektu z pomocą graweru na zawieszkach czy zmienie średnicy użytych kamieni. Nam szczególnie do gustu przypadły propozycje biżuterii wykonane z fasetowanego onyksu i ozdobione przekładkami z różą oraz naszyjnik z symbolem karmy i szmaragdowym kryształem pokryty 24 karatowym złotem.

 

Jednak biżuteria to nie jedyna odsłona SOTHO. Marka doskonale czuje się we wszelkim designie – od akcesoriów, elementów wystroju wnętrz na meblach kończąc. Ich sukces tkwi w elastyczności i indywidualnym podejściu do klientów. By każdy produkt był powodem do zadowolenia, akcesoria można dowolnie modyfikować, a jeżeli to nie wystarczy - projektanci są gotowi wykonać projekt na specjalne zamówienie. „SOTHO to synonim nowoczesnego, designerskiego, modowego, świeżego sposobu życia…”.

 

Koniecznie zajrzyjcie na naszą siostrzaną platformę BoutiqueLaMode.com po więcej zdjęć biżuterii!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: SOTHO | biżuteria | nowa marka w BoutiqueLaMode.com | LaMode.info | BoutiqueLaMode.com |

podobne artykuły