PL / EN
ANNA WINTOUR Z NAJWYŻSZYMI HONORAMI OD ELŻBIETY II

ANNA WINTOUR Z NAJWYŻSZYMI HONORAMI OD ELŻBIETY II

Naczelna amerykańskiego Vogue'a została Damą Komandor Imperium Brytyjskiego!

Anna Wintour Damą Komandor

Naczelna Vogue US, Anna Wintour, podczas piątkowego spotkania w Buckingham Palace została odznaczona najwyższym honorem Damy Komandor Imperium Brytyjskiego przez królową Elżbietę II. Jedna z najważniejszych postaci świata mody w latach 1985 – 87 była redaktorką brytyjskiego wydania magazynu, po czym objęła stanowisko w jego amerykańskiej edycji.

67-letnia Wintour jest naczelną Vogue US od blisko 30 lat, a także dyrektorem artystycznym wydawnictwa Conde Nast., które odpowiada za wszystkie edycje biblii mody na świecie. Redaktorka urodzona w Londynie, tuż przed wejściem do sali balowej Pałacu zdjęła, będące jej znakiem rozpoznawczym, okulary przeciwsłoneczne i tam zgodnie z planem przyjęła honory za zasługi dla mody i dziennikarstwa.

wideo: Anna Wintour/Late Night with Seth Meyers/Youtube

POLECAMY: WYJĄTKOWA SESJA W VOGUE INDIA: KENDALL JENNER W OBIEKTYWIE MARIO TESTINO

Poły różowego żakietu od Chanel okazały się jednak wyzwaniem dla monarchini, która nie mogła znaleźć odpowiedniego miejsca na przypięcie odznaczenia. 

Londyn to miasto, w którym dorastałam, i do którego zawsze będę mieć dużo sentymentu i miłości, powiedziała Wintour. Dodała, że otrzymanie takich honorów z rąk Elżbiety II było dla niej wspaniałym doświadczeniem, w którym towarzyszyła jej córka, Bee Shaffer. Pogratulowała im również tego, że od tak wielu lat, stojąc na czele imperium, stanowią inspirację dla wszystkich obywateli i nie tylko. Podkreśliła, że odebranie każdej nagrody jest miłym wydarzeniem, ale ta jest dla niej naprawdę wyjątkowa. 

widoe: Anna Wintour przyjmuje honory od królowej Elżbiety II/Youtube

ZOBACZ TEŻ: CÓRKA KATE MOSS, LILA GRACE, DEBIUTUJE JAKO MODELKA!

video

CHANEL - BACKSTAGE POKAZU

tagi: NEWS | ANNA WINTOUR |

podobne artykuły