Logotyp serwisu lamode.info
STYLIZACJA JOANNY HORODYŃSKIEJ NA POKAZIE KOLEKCJI ŁUKASZA JEMIOŁA WIOSNA LATO 2012

STYLIZACJA JOANNY HORODYŃSKIEJ NA POKAZIE KOLEKCJI ŁUKASZA JEMIOŁA WIOSNA LATO 2012

Koniecznie zobaczcie jak podczas wczorajszego pokazu kolekcji Łukasza Jemioła wiosna lato 2012 zaprezentowała się niezrównana Joanna Horodyńska.

Naczelna polska stylistka, krytyk mody i niepoprawna fashionistka Joanna Horodyńska po raz kolejny udowodniła, że ma nos do świetnych stylizacji. Podczas wczorajszego pokazu kolekcji Łukasza Jemioła w warszawskiej Soho Factory zdecydowanie wyróżniała się spośród tłumu innych gwiazd. Co więcej, można śmiało powiedzieć, że była jedną z najlepiej ubranych na wydarzeniu osób.

 

Wspaniała długa spódnica z barwnych cekinów wyglądających niczym rybie łuski podkreślała zgrabną sylwetkę eks modelki, nie mówiąc już o odważnym wycięciu eksponującym nogi. Błysk Joanna nieco stonowała odpowiednio dobraną górą – czarny ażurowy i bardzo kobiecy top z oryginalnym przodem ozdobionym długimi frędzlami wydłuża tułów i optycznie wyszczupla.

 

Do tego botki na obcasie i lustrzana kopertówka w kształcie pudełka. Zdecydowanie lubimy to!

 

 

Joanna Horodyńska na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła wiosna lato 2012fot. LAMODE.INFO/ Joanna Horodyńska na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła wiosna lato 2012

tagi: Joanna Horodyńska | Lukasz Jemioł | stylizacje gwiazd | pokaz mody |

podobne artykuły