Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ KOLEKCJI BERENIKI CZARNOTY JESIEŃ ZIMA 2011

POKAZ KOLEKCJI BERENIKI CZARNOTY JESIEŃ ZIMA 2011

Młoda polska projektantka Berenika Czarnota proponuje na jesień i zimę zabawę dzianiną. Zobaczcie jak wygląda jej kolekcja jesień zima 2011.

Młoda projektantka Berenika Czarnota to zdolna absolwentka Wydziału Tkaniny i Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.  Jej dyplomowa kolekcja w całości poświęcona była dzianinie. Od tamtej chwili choć styl Czarnoty ewoluuje, cały czas porusza się w świecie dzianinowych swetrów. Swetrów, które nie tylko bawią zabawnymi aplikacjami, ale także zachwycają formą.

 

W jesienno-zimowej kolekcji Bereniki Czarnoty odnajdziemy oniryczną baśniowość. Oryginalne maski przedstawiające zwierzęta jak z bajek La Fontaine’a bez wątpienia tworzą klimat. Kolekcja zawiera sukienkach-swetrach, długich dzianinach, mogących z powodzeniem zastąpić okrycie wierzchnie w jesienne dni i ponczo z wyszytymi sloganami. Nie można nie zwrócić uwagi na wykończenia – dwukolorowe sploty z warkoczy, kontrastujące ciemne lamówki w ogromnych szalach.  Projektantka proponuje także tulipanowe spódnice z wysokim stanem i półprzeźroczyste suknie maxi (dla kontrastu z resztą projektów - z jedwabiu).

 

Ciekawa kolekcja, dla dziewczyn poszukujących własnego dzianinowego stylu.

 

 

tagi: Berenika Czarnota | pokaz mody | trendy jesień zima 2011 | kolekcja |

podobne artykuły