PL / EN
OBJECT ROTTERDAM – KOLEJNA EDYCJA JUŻ 7. LUTEGO

OBJECT ROTTERDAM – KOLEJNA EDYCJA JUŻ 7. LUTEGO

Object Rotterdam to jedno z wiodących wydarzeń związanych ze współczesnym designem w Europie. Zobaczcie co tym razem przygotowali organizatorzy.

7. lutego rusza kolejna edycja OBJECT Rotterdam, która po raz pierwszy odbędzie się w Nederlands Architektuurinstituut Museumpark w Rotterdamie. Na trzydniowych targach, które są częścią Art. Rotterdam – imprezy, w ramach której w mieście odbywają się liczne wydarzenia artystyczne i kulturalne - zostaną zaprezentowane najnowsze trendy w dziedzinie holenderskiego i międzynarodowego designu.

 

 

OBJECT Rotterdam jest miejscem spotkania wzornictwa, rzemiosła, mody, architektury i sztuki, dlatego przyciąga licznych kolekcjonerów, projektantów, jak i entuzjastów designu. Wydarzenie jest platformą dla limitowanych edycji oraz unikalnych produktów. Zobaczmy tam projekty nie tylko znanych już designerów, ale także tych początkujących.

 

 

W programie targów OBJECT Rotterdam znajdziemy m.in. popołudniowe wykłady na temat rzemiosła, debata dotycząca designu prowadzona przez holenderski magazyn „Items” oraz specjalny program dedykowany początkującym kolekcjonerom. Co więcej, w tym roku odwiedzający zobaczą projekty m.in. Richarda Huttena, Tejo Remy, ceramikę Maaike Roozenburgoraz oraz biżuterię Dinie Besems. Nie zabraknie również młodych designerów, takich jak Studio rENs, Floris Hovers oraz Studio Zward.

 

 

Zobaczcie galerię zdjęć, zapowiadającą tegoroczną edycję.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Object Rotterdam | Object Rotterdam 7-10 luty |

podobne artykuły