PL / EN
MAŁGORZATA DUDEK NA FASHIONPHILOSPHY FASHION WEEK POLAND W ŁODZI!

MAŁGORZATA DUDEK NA FASHIONPHILOSPHY FASHION WEEK POLAND W ŁODZI!

Małgorzata Dudek, jedna z najlepszych polskich projektantek, która robi karierę za granicą, pokaże swoją kolekcję podczas Fashion Week Poland w Łodzi!

O twórczości Małgorzaty Dudek, jednej z najlepszych polskich projektantek, która jak nikt inny zna się na konstrukcji i potrafi puścić w projektowaniu wodze wyobraźni pisaliśmy już niejednokrotnie. Designerka projektuje i pracuje w Londynie, a swoją karierę prowadzi (z powodzeniem!) poza granicami naszego kraju. Projekty sygnowane jej nazwiskiem widzieliśmy już w Vogue, Harper’s Bazaar, Elle czy Madame Figaro. Sam Nicola Formichetti (projektant Mugler) stylizował sesję bazując na kreacjach Dudek.

 

O jej wybitnych osiągnięciach świadczy dodatkowo fakt, iż jako druga polska projektantka będzie miała szansę pokazać się na MercedesBenz Fashion Week w Nowym Jorku. Zaprezentuje tam najnowszą kolekcje wiosna lato 2013.

 

Małgorzata Dudek fot. mat. prasowe/ Kolekcja Małgorzaty Dudek wiosna lato 2012

 

Nie ukrywam, że wiążę wielkie nadzieje z pokazem za oceanem, tam spotyka się cała światowa branża, co daje wielkie możliwości – mówi projektantka. – Zaraz po pokazie wracam do Polski, by przygotowywać się do polskiego tygodnia mody – dodaje.

 

No właśnie, bo już w październiku na głównej Alei Fashion Week Poland w Łodzi będziemy mieć niepowtarzalną szansę podziwiania projektów Małgosi Dudek.

 

To jedna z najlepszych wiadomości dzisiejszego dnia. Zdecydowanie!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Małgorzata Dudek | FashionPhilosophy Fashion Week Poland | Fashion Week Poland | fashion week |

podobne artykuły