PL / EN
KOLEKCJA KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU ESTÉE LAUDER WIOSNA 2013

KOLEKCJA KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU ESTÉE LAUDER WIOSNA 2013

Najnowsza kolekcja kosmetyków Estée Lauder „Pretty Naughty” to pastelowe kolory stworzone dla kobiet romantycznych, które wciąż chcą być sexy!

W nadchodzącym sezonie w makijażu wciąż królują kolory.  Może nie są tak  intensywne, lecz co najważniejsze - wciąż seksowne!

 

 

Co więc proponuje Estée Lauder na wiosnę? Kolekcja  została stworzona w bardzo specyficznym nastroju – bardzo pastelowym i niegrzecznym. Kosmetyki „Pretty Naughty” mają za zadanie w delikatny sposób stworzyć seksowny look, dodać kobiecie seksapil.  Pomadki Pure Color Sheer Matte, dostępne w 4 odcieniach są kombinacją szminki i ołówka, która może służyć również jako baza naszego makijażu. Cienie do powiek Pure Color  w pięciu odcieniach oraz pigmentowy eyeliner  Kajal EyeLiner Duo Dual Eye Pencil nadają spojrzeniu nieco bardziej niegrzeczny charakter. W kolekcji znajdziemy również puder Pure Color Illumination Powder Gelée Blush in Tease, który zawiera w sobie także róż. To połączenie to świeży i słodki look z dodatkiem blasku i odrobiny koloru.

 

 

Dyrektor kreatywny ds. make-up'u Estée Lauder, Tom Pechaux był twórcą makijażu na wiosennych pokazach Derek Lam i Anthony  Vaccarello. Make-up jaki stworzył na bazie nowej kolekcji, był bardzo kobiecy i dyskretny. Seksowny look znów staje na podium!

 

 

Twarzą nowej kampanii Estée Lauder została śliczną francuska modelka Constance Jablonski. Kolekcja jest limitowana i będzie można kupić ją jedynie za pośrednictwem strony internetowej EsteeLauder.com na początku 2014 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: MAKIJAŻ ESTÉE LAUDER WIOSNA 2013 | Constance Jablonski | KOLEKCJA KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU ESTÉE LAUDER WIOSNA 2013 | Constance Jablonski dla ESTÉE LAUDER |

podobne artykuły