PL / EN
CHARLES PHILIP SHANGHAI – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013 W KROPKASHOES.COM

CHARLES PHILIP SHANGHAI – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013 W KROPKASHOES.COM

Marzycie o wygodnych i oryginalnych butach, które mają niezwykłą zdolność zmiany całej naszej stylizacji? Przedstawiamy Wam najprawdziwsze slippersy Charles Philip, które od niedawna można kupić także w Polsce. 

Marzycie o wygodnych i oryginalnych butach, które mają niezwykłą zdolność zmiany całej naszej stylizacji? Przedstawiamy Wam najprawdziwsze slippersy Charles Philip, które od niedawna można kupić także w Polsce. Znajdziecie je w sklepie Kropkashoes.com, oferującym obuwie marek nieznanych u nas, lecz uwielbianych na świecie.

 

Marka Charles Philip powstała w Szanghaju, lecz jej twórcą jest Włoch, który podczas jednej z podróży do Azji, zainspirowany manufakturą chińskich szewców, postanowił produkować je przy zachowaniu kunsztu rzemiosła przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Historia tej marki zaczęła się od t-shirtu w biało-niebieskie paski. Projektant wykorzystał go do stworzenia pierwszej pary wygodnych i eleganckich butów na każdą okazję. Od tego czasu slippersy stały się szalenie modne na całym świecie.

 

W najnowszej, letniej kolekcji znajdziemy głębokie, nasycone barwy, zaskakujące kontrasty i wiele różnorodnych materiałów. Satyna, zamsz, drapieżne ponyhair i charakterystyczny wzór w marynarskie pasy to tegoroczne propozycje włoskiej marki, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

fot. mat. prasowe/ Loafersy Charles Phillip Shanghai

 

Slippersy Charlesa Philipa noszą największe nazwiska showbiznesu, m.in. Rihanna i Jessica Alba. Buty te są niezwykle lekkie, wygodne i idealnie wyprofilowane. Powstają ręcznie z doskonałej jakości materiałów. Kropkashoes.com sprzedaje każdą parę oryginalnych loafersów w zestawie z prawidłami oraz pokrowcem. Teraz -20% taniej!

 

Polecamy!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Charles Phillip Shanghai | loafersy | slippersy | kropkashoes.com |

podobne artykuły