PL / EN
BACKSTAGE POKAZU KOLEKCJI ZUO CORP. JUNGLE GARDENIA JESIEŃ ZIMA 2012/13

BACKSTAGE POKAZU KOLEKCJI ZUO CORP. JUNGLE GARDENIA JESIEŃ ZIMA 2012/13

Zgodnie z obietnicą, zapraszamy Was za kulisy pokazu ZUO Corp. Jungle Gardenia jesień zima 2012!

Dziś wielki dzień dla kreatywnego brandu ZUO Corp. – przed nimi pierwszy autorski pokaz w klasycznych wnętrzach auli Fizyki Politechniki Warszawskiej. LAMODE.INFO towarzyszyło dziś od rana projektantowi Bartkowi Michalcowi i całemu sztabowi ludzi pracujących za kulisami.

 

Już nocą w auli rozstawiano nagłośnienie, sprawdzano światła i ustawiano piramidowe schody. Dziś od rana asystentki przyszywały guziki, styliści fryzur zajmowali się odpowiednim uczesaniem pięknych modelek,  makijażyści (w tym Patrycja Dobrzyniecka) pracowali nad ich make up’em, a kosmetyczki nad efektownym manicure. Pełen spokój świadczył o profesjonalnym podejściu ekipy.

 

 

backstage pokazu ZUO COrp.fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

 

Wspólnie z Bartkiem Michalcem pracował nad zdjęciami do lookbooka fotograf Adam Pluciński, a tuż obok nich reżyser pokazu wydawał rzeczowe polecenia swojemu zespołowi. Wśród marmurowych posadzek i zdobionych kolumn caly proces przygotowań nabrał zupełnie nowego wymiaru.

 

Cala kolekcja będzie totalnym zaskoczeniem, ale i kontynuacją stylu ZUO Corp., nie zawiodą się fani niebanalnych konstrukcyjnych rozwiązań, z których słynie marka i zwolennicy nietypowych połączeń kolorów i faktur. Inspiracją całości są w końcu bajki, a jak to w bajkach bywa, wszystko może się zdarzyć. Jesteście ciekawi dalszego ciągu tej historii? Już jutro na LAMODE.INFO relacja z pokazu Jungle Gardenia.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: ZUO Corp. | trendy jesień zima 2012 | backstage |

podobne artykuły