lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > ZUZANNA STANKIEWICZ DLA &OTHER STORIES
Lamode.info

ZUZANNA STANKIEWICZ DLA &OTHER STORIES

ZUZANNA STANKIEWICZ DLA &OTHER STORIES

Dodane przez Ismena Dąbrowska
02 Lipiec '13

Chodziła w pokazach najlepszych projektantów, gościła na łamach najważniejszych pism branży i była twarzą wielu kampanii – od światowych domów mody aż do popularnych sieciówek. Tym razem Zuzannę Stankiewicz z GAGAMODELS możemy podziwiać na zdjęciach zrobionych dla młodszej i bardziej ekskluzywnej siostry H&M – marki &Other Stories. Delikatna i dziewczęca Polka na fotografiach prezentuje najnowszą kapsułową kolekcję akcesoriów projektantki Susan Ibrahim.

 

Szwedka mieszkająca w Paryżu do swojego francuskiego mieszkania zaprosiła ekipę zdjęciową na czele z fotografką Anną Malmberg oraz polską modelką i pokazała im efekty swojej pracy. Marka od jakiegoś czasu przedstawia swoim klientom za pomocą zdjęć nietypowe historie – swoich pracowników. Było już m.in. o robieniu biżuterii, teraz przyszedł czas na dodatki. Susan Ibrahim stworzyła dla &Other Stories kolekcję butów i torebek inspirowaną tym, co kobiety noszą, na co dzień na ulicach. W projektach zwracano uwagę przede wszystkim na jakość, detale i wykończenie.

 

Kolekcja, którą na zdjęciach prezentuje Zuzanna Stankiewicz już wkrótce trafi do sklepów marki oraz na jej internetową stronę.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja