lamode > MODA POLSKA > MARKI > ZUZANNA BIJOCH W KAMPANII MOHITO JESIEŃ ZIMA 2015
Lamode.info

ZUZANNA BIJOCH W KAMPANII MOHITO JESIEŃ ZIMA 2015

ZUZANNA BIJOCH W KAMPANII MOHITO JESIEŃ ZIMA 2015

Dodane przez Redakcja
27 Sierpień '15

Tym razem polska marka Mohito zaprosiła do współpracy Zuzannę Bijoch, która została ambasadorką nowej kampanii na sezon jesień zima 2015. Za obiektywem w ekskluzywnym apartamencie w Londynie stanął René Habermacher, fotograf mający w swoim portfolio takie marki, jak Dior, Armani czy Bulgari.

 

Wraz z nadejściem jesieni Mohito namawia do modowych eksperymentów. „Nasza kolekcja bazuje głównie na eklektycznych połączeniach oraz nawiązaniu do bogactwa i mnogości stylów XX wieku - szczególnie do kobiecych lat 60-tych, kolorowych 70-tych oraz ulicznego vibe’u lat 90-tych” – mówi o inspiracjach Karolina Sołtan, główna projektantka marki. Nowa linia kładzie nacisk na połączenie kolorów jesieni z mocnymi nadrukami. Wśród wiodących barw znajdziemy winną marsalę, burgundy, granaty czy kilka odcieni pomarańczy. Istotnym printem stała się tutaj krata, która ma za zadanie dodać kobiecym sylwetkom delikatnej nonszalancji. Nie da się również przejść obojętnie obok futer – zarówno jako główny składnik obszernych płaszczy, jak i w dodatkach pod postacią etoli.

 

Obok Zuzanny Bijoch, na zdjęciach widzimy partnerującego jej Henninga Christiansena. Za stylizacje modeli odpowiadała sama Karolina Sołtan, projektantka marki. Makijaż wykonała Joanna Banach z OCR Creations, a fryzurami zajął się Kacper Rączkowski z D’Vision. Produkcja i koncepcja kreatywna należała do grup W P Onak oraz OCR Creations, a Kuba Kossak jest twórcą filmu promującego kampanię, który pokażemy już niebawem!

 

My jesteśmy na tak, a Wy? 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja