lamode > COMMUNITY > KONKURSY > ZOSTAŃ STYLISTĄ W KONKURSIE MAXI STYLIZACJE
Lamode.info

ZOSTAŃ STYLISTĄ W KONKURSIE MAXI STYLIZACJE

ZOSTAŃ STYLISTĄ W KONKURSIE MAXI STYLIZACJE

Dodane przez Redakcja
02 Marzec '12

Kochasz modę? Uwielbiasz tworzyć oryginalne stylizację? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Maximus Fashion Center organizuje konkurs „Maxi Stylizacje” dla wszystkich młodych, ceniących modę ludzi.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy sfotografować 2 swoje pomysły na stylizację, a następnie wysłać je za pomocą formularza, który znajduje się na stronie internetowej www.maximuscenter.pl a także w zakładce konkurs na stronie www.maximuscenter.pl. Do zdjęć każdy uczestnik powinien dołączyć krótki opis przygotowanej stylizacji.

 

Prace konkursowe oceniane będą przez 3-osobowe Jury, do którego zaproszeni zostali Agnieszka Popielewicz, Jolanta Borowiec i Wojciech Witczak. Oryginalność, pomysł, zgodność z obowiązującymi trendami, umiejętność łączenia różnych elementów stroju to kryteria wyboru prac konkursowych.

 

Udział w konkursie „Maxi stylizacje” daje możliwość zaistnienia w świecie mody. Półfinaliści wezmą udział w programie „Gotowe na zmiany” emitowanym w Polsat Cafe, gdzie będą mogli zmienić wizerunek bohaterek. Nagrodą główną zaś jest wyjazd na Targi Mody „Bread & Butter”, które odbędą się w lipcu 2012 w Berlinie oraz bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakupy w Maximus Fashion Center. Dodatkowo zwycięzca otrzyma możliwość współpracy z Maximus Fashion Center przy sesji fotograficznej kolekcji jesień-zima 2012. Ponadto zwycięska praca zostanie opublikowana na łamach Fashion Magazine i Glamour.

 

Więcej informacji i regulamin konkursu na www.maximuscenter.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja