lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > ZOBACZCIE NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ REEBOK CLASSIC LITE, W KTÓREJ PROMOCJĘ ZAANGAŻOWAŁ SIĘ SWIZZ BEATZ
Lamode.info

ZOBACZCIE NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ REEBOK CLASSIC LITE, W KTÓREJ PROMOCJĘ ZAANGAŻOWAŁ SIĘ SWIZZ BEATZ

ZOBACZCIE NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ REEBOK CLASSIC LITE, W KTÓREJ PROMOCJĘ ZAANGAŻOWAŁ SIĘ SWIZZ BEATZ

Dodane przez Redakcja
13 Lipiec '11

Znany ze swojego ekscentrycznego stylu producent i raper – Swizz Beatz został niedawno dyrektorem artystycznym działań prowadzonych dla Reebok Classics. Muzyk, który współpracował wcześniej z takimi sławami jak Jennifer Lopez, Eminem, Kelly Rowland czy Usher znakomicie odnajduje się w swojej nowej roli. Do sklepów w całej Polsce trafia właśnie kolekcja Classic Lite, jej motywem przewodnim jest lekkość. Rolą rapera było więc wykreowanie takiej kampanii, w której poprzez muzykę, taniec i sztukę odzwierciedli się ten motyw.

 

Kolekcja Reebok Classic Lite skierowana jest do osób, które zwłaszcza w modzie cenią sobie bezkompromisowość i poprzez strój odważnie wyrażają siebie. Główny nacisk został położony na buty, co nie dziwi w przypadku takiej marki jak Reebok. Zostały odświeżone dotychczasowe modele, które dzięki zmianie linii kolorystycznych i materiałów nabrały zupełnie nowego oblicza. Na uwagę zasługują dyskretne dodatki – motyw kratki wokół kostki, czy intrygujące kolory sznurowadeł sprawiają, że w takich butach nikt nie przejdzie nie zauważony.

 

Kolekcja strojów Classic Lite to natomiast zupełna nowość. Odważne kolory, barwne geometryczne wzory nawiązują swoją stylistyką do lat 80’tych. W ubraniach sportowych duży nacisk kładzie się jednak nie tylko na ich styl, ale także na właściwości użytych materiałów. A te w kolekcji Reebok są naprawdę najwyższej jakości. Regulują poziom energii w organizmie, chronią przed promieniami UV, a do tego są przyjazne środowisku.

 

Takie połączenia lubimy! A Wam jak podoba się najnowsza kolekcja? Zapraszamy do galerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja