lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > ZMIEŃ SWÓJ STYL DZIĘKI AKCESORIOM DO WŁOSÓW JENNIFER BEHR
Lamode.info

ZMIEŃ SWÓJ STYL DZIĘKI AKCESORIOM DO WŁOSÓW JENNIFER BEHR

ZMIEŃ SWÓJ STYL DZIĘKI AKCESORIOM DO WŁOSÓW JENNIFER BEHR

Dodane przez Redakcja
25 Sierpień '11

Jak wiadomo włosy są bardzo istotnym elementem codziennej stylizacji, a dobrze dopasowana fryzura potrafi zupełnie zmienić look. Teraz jest to jeszcze łatwiejsze, dzięki akcesoriom do włosów Jennifer Behr, za sprawą których w jednej chwili możemy przeobrazić się z pracownicy biura czy pilnej studentki w delikatną i efemeryczną, bądź dziką i seksowną kobietę.

 

Jedwab, pióra, skóra, kamienie, metalowe wykończenia – to główne materiały, z których powstają kolekcje Behr. Tradycyjne z pozoru dodatki, dzięki dużej wyobraźni projektantki, przeobrażają się w pełne przepychu, nowoczesne akcesoria.

 

Wyraziste dodatki do włosów to prawdziwy przedmiot pożądania nadchodzącego sezonu. Ręcznie tworzone i projektowane w Brooklynie i na Manhattanie przez Behr, docierają aż do ulic Paryża, wybiegów Nowego Jorku i chodników Londynu. Jeśli i Wam przypadły do gustu, możecie je zakupić w butiku Gosi Baczyńskiej przy ulicy Floriańskiej 6 w Warszawie. Mamy nadzieję, że moda na kolekcje Behr trafi również do polskich miast.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja