PL / EN
ŻEGNAMY KULTOWY SERIAL GIRLS

ŻEGNAMY KULTOWY SERIAL GIRLS

Garderoba Dziewczyn była pierwszoplanowym bohaterem wszystkich 6 sezonów. Przypominamy najlepsze stylizacje!

Kiedy kończy się jeden z lepszych seriali, który bez zbędnych zabiegów zdobył rzesze fanek i fanów na całym świecie, zawsze pozostaje niedosyt. Mówimy do widzenia Dziewczynom (Girls, HBO) - czterem, wyjątkowym na swój sposób bohaterkom, które bawiły i intrygowały nas czasem nieco żenującymi, niepokojącymi dialogami, bez ogródek traktując na temat wchodzenia w nowojorską dorosłość. Ale hołd należy oddać także niedocenionemu bohaterowi całego show: garderobie.

Girls, czyli po prostu dziewczyny

Każda ze stylizacji, które śledziliśmy przez 6 sezonów serialu, nieprzerwanie, a zarazem subtelnie definiowała każdą z bohaterek, śrubując ich osobowość i oryginalny styl bycia. Wraz z rozwojem akcji, tworzył się coraz bardziej kompleksowy obraz kobiety, a ubrania odegrały w tym jedną z kluczowych ról. Jednak tym, za co pokochałyśmy garderobę Dziewczyn, jest to, jak bardzo mogłyśmy się z nią utożsamić – w każdym odcinku odbijałyśmy się jak w lustrze; kiedy wracamy spocone z porannego biegania, wpadamy na spotkanie, ruszamy do pracy, czy na niezobowiązującą randkę, za każdym razem z impetem wchodząc w nową rolę, którą przychodzi nam spontanicznie odegrać. Często rozchełstane, przypadkowe i chaotyczne stroje po cichu celebrowały normalną dziewczynę, której początki dorosłego życia i kariery to także ograniczony czas i budżet.

POLECAMY: COACHELLA. 10 KONT NA INSTAGRAMIE, KTÓRE WARTO ŚLEDZIĆ!

Oglądając serialowe finale, przypominamy sobie ulubione stylizacje – nie tylko te, które na przestrzeni ostatnich dwóch lat świętowały pierwszoplanowe role, ale również te, które łatwo mogłybyśmy powtórzyć i przenieść do własnych szaf.


jessa

Ekscentryczny styl serialowej Jessy Johansson (Jemina Kirke) (fot. Pinterest)

marni

Marni Michaels (Allison Williams) w różowej, cekinowej sukience, w której bohaterka podejmie decyzje o rozwodzie (fot. Pinterest)

lena

Lena Dunham zagrała serialową Hannah Horvath (fot. Pinterest)

shosh

Shoshanę Shapiro zagrała Zosia Mamet. Obok jeden z głównym męskich bohaterów serialu, Ray Ploshansky (fot. Pinterest)

lena

Hannah (fot. Pinterest)

ZOBACZ TEŻ: 5 RZECZY, KTÓRE MUSZĄ WIEDZIEĆ STUDENCI MODY W 2017 ROKU

girls

Jessa (fot. Pinterest)

jessa

Jessa (fot. Pinterest)

lena

Hannah (fot. Pinterest)

lena

Hannah (fot. Pinterest)

shosh

Shosh (fot. Pinterest)

jessa

Jessa (fot. Pineterst)

POLECAMY TEŻ: BIZNES: Z ZAWODU - BLOGER MODOWY!

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: GIRLS | KULTURA | SERIAL |

podobne artykuły